fbpx
Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu
  • Marzec 20, 2020

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu cieszy się niesłabnącą popularnością. Powodzenie fachowców oferujących naprawy i renowacje karoserii wynika z dużego zapotrzebowania na tego rodzaju usługi. Powszechnie realizują je zarówno centra likwidacji szkód, jak i profesjonalne warsztaty. We Wrocławiu na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy Japan-Tech, której pracownicy są w stanie skutecznie odnowić praktycznie każdy element nadwozia.

Spis treści
Profesjonalne naprawy karoserii
Kompleksowe usługi
Atrakcyjny cennik
Kompetencje
Zakres obowiązków
Rozwiązania technologiczne
Nasza oferta

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu obejmuje bardzo szeroki wachlarz usług. Podstawę stanowią naprawy aut powypadkowych, których karoseria uległa uszkodzeniu w wyniku wypadku lub kolizji. W ramach tego typu usług realizowane jest m.in. blacharstwo odtworzeniowe. Umożliwia ono profilowanie zupełnie nowych elementów karoserii. Blacharstwo renowacyjne przywraca z kolei powłokom oryginalny wygląd i lakier, podczas gdy blacharstwo remontowe dedykowane jest pojazdom niszczejącym – np. z zardzewiałą karoserią. Oprócz tego wyróżnić można blacharstwo tuningowe, obejmujące modyfikacje zgodne z indywidualnymi wytycznymi klienta.

Profesjonalne naprawy karoserii

JapanTech realizuje pełen zakres kompleksowych usług blacharskich. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z wgnieceniami, przetarciami, rdzewieniem oraz innymi uszkodzeniami, których trudno uniknąć podczas eksploatacji samochodu we Wrocławiu. Wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie z powodzeniem poradzić sobie także z bardziej skomplikowanymi naprawami powypadkowymi. Nasza oferta to gwarancja rzetelnej oceny szkód przy kosztorysie optymalnie dopasowanym do możliwości finansowych klienta.

Kompleksowe usługi blacharskie

Poza standardowymi pracami blacharskimi, oferujemy również fachowe naprawy pojazdów po szkodzie komunikacyjnej. Realizujemy też konserwacje samochodu przed zimą. W tym okresie każde auto poruszające się po wrocławskich drogach jest szczególnie narażone na kontakt z solą i wilgocią. Zadbanie o profesjonalną konserwację nadwozia może być skutecznym sposobem na jego ochronę, dlatego warto umówić się na bezpłatne oględziny oraz precyzyjną wycenę.

Atrakcyjny cennik usług blacharskich

Koszty realizacji usług blacharskich uzależnione są od różnych czynników, w tym stopnia uszkodzeń, stanu pojazdu czy wybranej metody naprawy. W wielu przypadkach zastosowanie nowych elementów okazuje się znacznie korzystniejsze finansowo, niż klepanie mocno zużytych blach. W Japan-Tech wycena usługi zwykle ustalana jest już po wstępnych oględzinach, jednak nie zawsze ujawniają one pełen zakres uszkodzeń. Rozwiązaniem korzystnym dla klientów jest możliwość utworzenia przez towarzystwa ubezpieczeniowe ewentualnych aneksów do kosztorysu, który sporządza likwidator.

Naprawy blacharskie

Najlepsze blacharstwo samochodowe we Wrocławiu

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu oferuje wiele serwisów blacharsko-lakierniczych. Najlepiej stawiać na zakłady, które posiadają doświadczenie w realizacji różnych usług blacharskich. Firma Japan-Tech dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym wyposażeniem technicznym. Nie bez znaczenia pozostają pozytywne opinie klientów, którymi wyróżniają się wyłącznie najlepsze centra naprawy szkód.

Kompetencje zakładu blacharskiego

Blacharstwo samochodowe obejmuje szereg usług, które łącznie składają się na przygotowanie auta, naprawę blacharską oraz ewentualną wymianę uszkodzonych części. Jedynie wykwalifikowany blacharz jest w stanie umiejętnie korzystać ze specjalistycznych narzędzi naprawczych, a także fachowo wykonać wszystkie czynności związane z mechaniczną oraz ręczną obróbką blach. Nie bez znaczenia pozostają kompetencje w zakresie właściwej konserwacji nadwozi, ze szczególnym wskazaniem na konserwację przeciwkorozyjną. Ważną kwestią jest także umiejętność do pracy w zespole, ponieważ wiele czynności realizowanych jest przy współpracy blacharza z lakiernikiem samochodowym.

Zakres obowiązków blacharza

Podstawowym zadaniem blacharza jest dokonywanie napraw karoserii, przy jednoczesnym utrzymaniu należytego stanu technicznego stanowiska. Najlepsi specjaliści są w stanie dokonać kompleksowych korekt nadwozia auta powypadkowego, a także przeprowadzić konserwację elementów pojazdu dotkniętych rdzą. Wykorzystują przy tym specjalistyczne narzędzia pomiarowe i naprawcze. Wszystkie te warunki z powodzeniem spełnia niezależny serwis Japan-Tech. Standardową ofertę uzupełniają drobne naprawy mechaniczne i lakiernicze.

Rozwiązania technologiczne stosowane w blacharstwie samochodowym we Wrocławiu

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu opiera się przede wszystkim na umiejętnym zastosowaniu profesjonalnych narzędzi, urządzeń oraz innych elementów zaplecza. Naprawy blacharskie wymagają od zakładów znacznych inwestycji w zaawansowanych technologicznie sprzęt. Jako profesjonalny warsztat samochodowy, Japan-Tech dysponuje wszystkimi niezbędnymi narzędziami.

Wykorzystywane narzędzia

Do najważniejszych maszyn ułatwiających realizację napraw blacharskich należą zgrzewarki, pozwalające na sprawny i szybki montaż elementów oblachowania. Zapewniają one znacznie większą efektywność, niż tradycyjne metody spawania za pomocą palnika. Nie bez znaczenia pozostają zaawansowane technologicznie systemy pomiarowe, które współpracują z ramami naprawczymi. Dają one możliwość bardzo precyzyjnego odtworzenia karoserii zniszczonych pojazdów. Wyposażenie zakładu uzupełniają również inne narzędzia, takie jak klucze, zgrzewarki, przecinaki, nitownice, urządzenia spawalnicze czy klasyczne nożyce, kliny oraz młotki.

Nowoczesne wyciągarki

Warsztat samochodowy Japan-Tech jest w stanie zaoferować nowoczesne metody niwelowanie drobnych wgnieceń, które powstają na skutek opadów gradu czy zderzeń parkingowych. Wyciągarki stosowane są obecnie przez większość zakładów zajmujących się blacharstwem samochodowym. Pozwalają one na mało inwazyjne, a przy tym szybkie przywrócenie odpowiedniego stanu skrzywionej karoserii. Nowoczesne wyciągarki posiadają ponadto końcówki z elektrodą, która ułatwia obkurczanie blachy. Rozwiązanie to sprzyja bezpieczeństwu usuwania wgnieceń, ponieważ nie naraża nadwozia na przypadkowe uszkodzenia.

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu oferowane przez zakład JapanTech należy do najwyższych jakościowo usług w tym zakresie. Szczególną uwagę przykładamy do zadowolenia klientów, którzy mogą mieć pewność fachowego podejścia do każdego problemu. Usługi naprawcze obejmowane są gwarancją, a każdy pojazd wyjeżdża z zakładu w idealnym stanie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego zakładu na terenie miasta Wrocławia oraz okolic.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2020 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190