fbpx
Blacharz we Wrocławiu. Wybierz sprawdzone usługi
  • 15 lipca, 2019

Blacharz we Wrocławiu. Wybierz sprawdzone usługi

Blacharz we Wrocławiu to specjalista poszukiwany przez wielu klientów. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna mieć doświadczenie i zmysł artystyczny połączony z doskonałą techniką. Nasi specjaliści kompleksowo wykonują usługi blacharskie na najwyższym poziomie. Dlatego, jeżeli Twój samochód wymaga napraw blacharskich, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.

Spis treści:
Jak wygląda praca tego fachowca?
Gdzie znaleźć sprawdzone usługi?
Nasza oferta

Jak wygląda praca dobrego blacharza we Wrocławiu?

Znalezienie zaufanego i dobrego blacharza we Wrocławiu nie jest łatwe. Dlatego też w naszym warsztacie możesz wykonać naprawę kompleksowo, a na każdym jej etapie będziesz informowany o szczegółach. To Ty decydujesz, jakie prace będziemy wykonywać z zaproponowanego przez nas zakresu. Co cechuje blacharzy pracujących w naszych warsztatach?

Blacharze samochodowi to specjaliści, którzy potrafią wykonać szereg prac związanych z naprawami blacharskimi nadwozia oraz podwozia pojazdu. Zajmują się wytwarzaniem lub regenerowaniem części samochodu wykonanych z blachy lub tworzyw sztucznych. W zakres ich obowiązków wchodzić może także montaż takich części, jeżeli ich regeneracja nie jest możliwa. Nasi blacharze wykorzystują profesjonalne narzędzia mechaniczne, jak i ręczne, by każda z napraw wykonana była z należytą starannością. Korzystają z dokumentacji i rysunków technicznych producenta, by dobierane, oczyszczane i trasowane blachy spełniały najwyższe standardy.

Remont podwozia samochodów

Podwozie pojazdu, choć na co dzień niewidoczne, jest niezwykle istotne we właściwym funkcjonowaniu. Jego remont może obejmować usuwanie ognisk korozji, wymianę elementów uszkodzonych, takich jak progi, zderzaki czy nadkola, elementów układu wydechowego albo reperowanie dostępnymi sposobami. Docinamy dokładnie blachy, odpowiednio kształtujemy i skutecznie mocujemy. W zakres remontu podwozia wchodzić może także jego oczyszczanie i dokładna konserwacja profesjonalnymi środkami.

Nadwozie samochodu w rękach blacharza

Nasi pracownicy doskonale znają samochody, których naprawy wykonujemy. Dzięki ich dokumentacji potrafimy wykonać naprawy blacharskie karoserii pojazdów bez względu na ich przyczynę. Wybijamy mniejsze wgniecenia, naprawiamy elementy ulegające korozji, radzimy sobie także z większymi naprawami po kolizjach. Na podstawie wieloletnich doświadczeń trafnie potrafimy oszacować stan blach i wskazać właściwe rozwiązania w ich naprawie bądź wymianie. Po naprawie blacharskiej oraz skorzystaniu z usług lakierniczych Twój samochód może wyglądać jak nowy.

Profesjonalny montaż elementów pojazdu

Praca blacharza to także profesjonalne przygotowanie samochodu do remontu oraz montaż gotowych elementów. Często wymagają one dopasowania, które wykonujemy na miejscu, z użyciem przyrządów pomiarowych oraz specjalnych narzędzi odpowiednich do sytuacji. Blacharze w pełni współpracują z mechanikami i lakiernikami, by ich praca się uzupełniała i dawała najlepsze rezultaty.

Praca dobrego blacharza samochodowego

Gdzie znaleźć dobrego blacharza samochodowego we Wrocławiu?

Poszukując dobrych blacharzy samochodowych we Wrocławiu, z pewnością będziesz weryfikować opinię zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z ich usług. Dobrym sposobem jest również podjechanie do wybranego specjalisty i prośba o ocenę zakresu prac czy ich ceny. Dzięki temu dowiesz się, w jakim stopniu rzetelnie wykonuje on swoją pracę. Powinien nie zgadzać się na podanie ceny przed przeprowadzeniem dokładnego sprawdzenia uszkodzeń i zaproponowania sposobu naprawy. Dlatego blacharze samochodowi w naszym serwisie to nie tylko najwyższa jakość usług, ale również pełna rzetelność przy ich wykonywaniu.

Cena to nie wszystko

Przy wyborze warsztatu, gdzie przeprowadzisz naprawę, nie kieruj się jedynie ceną usługi. Może być ona myląca. Jeżeli za naprawy blacharskie zapłacisz atrakcyjną cenę, a nie zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką i będą słabej jakości, już wkrótce przyjdzie Ci się zmierzyć z koniecznością kolejnych napraw czy nawet usuwania dodatkowych usterek z nich wynikających. Ważne również, by wybrany warsztat zapewniał możliwość skorzystania z usług lakiernika, jeżeli naprawa ma dotyczyć elementów malowanych karoserii. Tylko ścisła współpraca tych specjalistów może dać efekt na najwyższym poziomie.

Ważna jest skuteczność i odpowiednia cena

Czy zatem połączenie skuteczności i atrakcyjnych cen jest możliwe? Z pewnością tak. Przykładem mogą być usługi blacharskie oferowane w naszym niezależnym serwisie specjalistycznym. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów poza tymi, które zatwierdzisz, gdyż o postępie prac jesteś informowany na bieżąco. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych usług oraz profesjonalnego sprzętu. Używane przez nas narzędzia, nowoczesne wyciągarki do wgnieceń, ramy naprawcze, przymiary blacharskie czy lutospawarki gwarantują najwyższą jakość wykonanej pracy. Każda usługa objęta jest również gwarancją – stąd masz pewność, że jest ona skuteczna.

Naprawa pojazdu po stłuczce

Jedną z najczęściej wykonywanych napraw blacharskich jest ta po stłuczce czy wypadku. Również wgniecenia czy głębokie zarysowania powstałe w wyniku parkowania możemy usunąć w prosty sposób, przywracając pełną estetykę pojazdu. Przyjedź do nas, a ocenimy, jaki zakres prac będzie optymalny oraz jak wyglądają przewidywane koszty. Jeżeli nie jesteś sprawcą kolizji, możemy wszystkie naprawy przeprowadzić również bezgotówkowo, z polisy OC osoby, która doprowadziła do wypadku. Oszczędzamy w ten sposób Twój czas i nerwy oraz ograniczamy niepewność związaną z uznaniem szkody i jej wysokością.

Co zrobić, by zatrzymać korozję?

Nasi specjaliści poradzą sobie również z korozją, która w polskich warunkach drogowych atakuje prędzej czy później każdy samochód. Żwir obijający lakier, środki chemiczne stosowane zimą na drogach, wilgoć, brak garażowania oraz wiele innych czynników zwiększających ryzyko i tak pojawia się problem z rdzą. Bez względu na to, jakie części samochodu uległy korozji, rozwiążemy Twój problem, proponując optymalne działania – naprawę, dorabianie części albo ich wymianę na nowe. Proponujemy również sposób na zapobieganie korozji podwozia, czyli konserwację. Pamiętaj, że tylko fachowe jej przeprowadzenie, po wcześniejszej weryfikacji stanu podzespołów, gwarantuje jej skuteczność. W tej kwestii również możesz na nas liczyć.

Cennik usług

Ponieważ zakres prac blacharskich potrafi być bardzo zróżnicowany, a wiele może zależeć również od stanu Twojego samochodu, staramy się nie podawać szczegółowych cen za usługi bez obejrzenia uszkodzeń. Ponadto, jeżeli korzystasz z wielu naszych usług, możesz być pewien, że oferta będzie odpowiednio dopasowana. Jeżeli interesują Cię ogólne stawki, zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego serwisu – telefonicznie, mailowo lub osobiście. Bezpłatnie wycenimy, doradzimy i przeprowadzimy analizę opłacalności w przypadku większych uszkodzeń.

Indywidualne podejście do klienta

Naszych pracowników cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Najpierw dowiemy się dokładnie, czego oczekujesz, potem przedstawimy propozycje oraz dokonamy wyceny. Ważny jest dla nas najwyższy poziom obsługi, dlatego wiemy, że każda naprawa jest wyjątkowa. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały okres naprawy, jak i po niej, gdyż zarówno użyte części, jak i robocizna podlegają gwarancji. Każdy nasz klient ma również dostęp do elektronicznego systemu napraw, gdzie może sprawdzić przeprowadzone wcześniej w naszym serwisie prace na jego pojeździe.

Kompleksowe naprawy to specjalność dobrego blacharza we Wrocławiu

Szukasz dobrego i taniego blacharza we Wrocławiu? Nasz serwis specjalizuje się w wielu dziedzinach mechaniki samochodowej. To, wraz z obsługą klienta na najwyższym poziomie, pozwala nam na zdobywanie nowych, zadowolonych klientów. Dzięki szerokiemu zakresowi usług możesz zostawić u nas swój pojazd z usterkami, a on w umówionym terminie powróci w Twoje ręce. Wykonujemy serwis również z zakresu prac konserwacyjnych i eksploatacyjnych. Pilnujemy terminów napraw, dlatego nie musisz obawiać się o opóźnienia czy przestoju. Jeżeli byłeś już naszym klientem, przypomnimy Ci również w odpowiednim czasie o konieczności wykonania przeglądu czy wymianie płynów eksploatacyjnych.

Fachowe doradztwo i kontakt

Nasze specjalistyczne serwisy, bez względu na Twoje zamiary co do dalszej współpracy, mogą bezpłatnie wycenić oraz doradzić w podejmowaniu dalszych kroków. Zespół doświadczonych pracowników oceni zakres koniecznych napraw, zarówno tych bieżących, jak i głównych. Pamiętaj, że pozostajemy z naszymi klientami w stałym kontakcie podczas wykonywanych prac, byś miał jasność, co dzieje się z Twoim autem. Oddajesz je w sprawdzone, pewne ręce i nie musisz obawiać się nieprzyjemnych niespodzianek. O naszym najwyższym poziomie usług świadczyć mogą liczne polecenia przez zadowolonych klientów.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy nasz serwis to dobry wybór, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do naszych profesjonalnie wyposażonych serwisów w dogodnych punktach Wrocławia. Wysoka jakość obsługi, profesjonalizm znany z ASO, terminowość oraz atrakcyjne ceny to jedne z wielu powodów, dla których nasz niezależny serwis specjalistyczny jest wybierany przez wielu klientów. Umów się na wizytę, zapraszamy!

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190