fbpx
Lakiernik we Wrocławiu
  • Styczeń 24, 2020

Lakiernik we Wrocławiu

Usługi lakiernika we Wrocławiu dostępne są m.in. w JapanTech. Jest to specjalistyczny i niezależny zakład, który oferuje kompleksowe usługi autoserwisowe. Specjalnością firmy są pojazdy koreańskie i japońskie, jednak obsługujemy także samochody innych marek. Atutem naszej oferty są korzystniejsze niż w autoryzowanych stajach obsługi ceny. Zapewniamy jednocześnie najwyższą jakość wszystkich świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem realizowanych przez nas prac lakierniczych.

Spis treści
Usługi
Kompleksowa oferta
Kontrola jakości i zabiegi pielęgnacyjne
Profesjonalna obsługa
Wykwalifikowana kadra i profesjonalne wyposażenie
Naprawy powypadkowe

Szukasz lakiernika we Wrocławiu? Sprawdź w JapanTech

Lakiernik we Wrocławiu świadczy usługi, które okazują się niezastąpione w przypadku bardzo wielu nagłych sytuacji. Z naszych kompetencji warto skorzystać zarówno po stłuczce lub kolizji drogowej, jak i w przypadku porysowania auta podczas postoju na parkingu. Samochód może ponadto wymagać profesjonalnej renowacji na skutek codziennej eksploatacji. W każdym z tych przypadków warto oddać pojazd w najlepsze ręce. Zakład lakierniczy JapanTech dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym, a naprawą zajmują się fachowcy posiadający kompleksową wiedzę i nienaganne umiejętności.

Usługi zakładu lakierniczego

W ofercie JapanTech znajdują się wszystkie najważniejsze usługi lakiernicze, które realizujemy na terenie Wrocławia i okolic. Skorzystanie z naszego kompleksowego wsparcia daje każdemu kierowcy pewność, że auto odzyska swój pierwotny stan za bardzo przystępną cenę. Już od samych początków działalności staramy się realizować usługi lakiernicze w sposób wyróżniający się na tle innych wrocławskich zakładów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby klientów, z którymi staramy się utrzymywać bliskie relacje i dbać o ich pozytywny odbiór firmy. Takie podejście zwiększa szanse na zachęcenie ich do ponownego skorzystania z oferty. W JapanTech możesz już podczas pierwszej wizyty poznać wycenę każdej usługi, bez żadnych niedopowiedzeń oraz ukrytych kosztów. Klienci są dzięki temu chronieni przed przykrymi niespodziankami, np. niejednoznacznymi lub niekorzystnymi zapisami w umowie.

Kompleksowa oferta

Zdobyte doświadczenie pozwala nam dobierać materiały wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny każdej usługi, niezależnie od zakresu przeprowadzanych działań. W realizacji prac lakierniczych nie bez znaczenia pozostają umiejętności pracowników oraz posiadane przez nas wyposażenie. Mamy tego świadomość, dlatego zatrudniamy wyłącznie fachowców dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania poszczególnych zadań. Nasze zaplecze techniczne jest nieustannie rozbudowywane o nowe systemy i elementy. Takie podejście daje gwarancję dostosowania oferty do najnowszych technologii, a w rezultacie przekłada się na najwyższą jakość realizowanych usług.

Lakierowanie aerografem

Standardy kontroli jakości i zabiegi pielęgnacyjne

Dobry serwis lakierniczy powinien oferować finalną weryfikację jakości przeprowadzonej naprawy. Kontrola spasowania elementów, odpowiedniego odcienia lakieru na strefach przejścia oraz dokładności montażu to podstawa. Nie bez znaczenia pozostaje sprawdzenie geometrii zawieszenia. Nasz zakład dysponuje specjalistyczną ścieżką diagnostyczną. Przed wydaniem pojazdu konieczne jest także przeprowadzenie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych. Samochód wymaga dokładnego wyczyszczenia, obejmującego gruntowne mycie, odkurzanie oraz wyprawie tapicerki.

Profesjonalna obsługa klienta i legalna działalność

Serwis lakierniczy JapanTech oferuje każdemu klientowi profesjonalną obsługę. Jesteśmy w stanie szczegółowo wyjaśnić zakres wszystkich dokonywanych napraw, a także zadbać o weryfikację poszczególnych umów oraz innych dokumentów podpisywanych z odbiorcą pojazdu. Nasz serwis prowadzi legalną działalność. Dysonujemy wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami na realizowanie usług zgodnie z prawem. Stosujemy się do wszelkich wytycznych dotyczących użytkowania poszczególnych urządzeń, maszyn czy substancji, dbając o ich prawidłowe ewidencjonowanie oraz gwarantując prawidłową obsługę.

Wykwalifikowana kadra i profesjonalne wyposażenie u lakiernika we Wrocławiu

Dobry lakiernik zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego wyposażenia. W zakładzie JapanTech we Wrocławiu dysponujemy profesjonalnym sprzętem do realizacji usług autoserwisowych, włącznie z ramami pomiarowymi, zgrzewarkami, promiennikami czy systemami diagnostycznymi. Korzystamy wyłącznie z lakierów dostarczanych przez renomowanych dystrybutorów. Nie bez znaczenia pozostaje wykwalifikowana kadra pracowników. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie kompetencje i regularnie przechodzą szkolenia techniczne podnoszące sprawność realizowanych usług.

Naprawy lakiernicze w JapanTech

W warsztacie JapanTech przeprowadzane są kompleksowe prace lakiernicze, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zadaniu. Zapewniamy profesjonalne przywrócenie lakieru do pierwotnej postaci po przetarciu zderzaka lub innego elementu. Usuwamy wszelkie rysy oraz inne nieestetyczne zmiany, będące najczęściej spotykanymi uszkodzeniami pojazdów poruszających się po ulicach Wrocławia i okolic. Zapraszamy do naszego zakładu kierowców z praktycznie każdym problemem, jaki może wystąpić w samochodzie.

Naprawy powypadkowe w JapanTech

Oprócz drobnych korekt lakierniczych, nasz zakład jest w stanie przeprowadzić bardziej poważne naprawy powypadkowe. Jeżeli samochód mocno ucierpiał w stłuczce lub wypadku, zapraszamy do wykonania bezpłatnej wyceny szkody. Kierownik JapanTech może fachowo ocenić zakres niezbędnych do wykonania prac. W przypadku napraw realizowanych z ubezpieczenia AC lub OC, jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Odszkodowanie na naprawę samochodu

Po zgłoszeniu szkody konieczne jest jej oszacowanie i dokonanie odpowiedniej wyceny, czym zajmuje się wysłany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe rzeczoznawca. W wielu przypadkach jest to jednak przeprowadzane dość niedbale, ze względu na brak możliwości zweryfikowania każdego elementu pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe nie są też szczególnie chętne do wypłacania najwyższych możliwych kwot. W warsztacie JapanTech możesz zlecić uzyskanie odszkodowania na naprawę samochodu. Takie rozwiązanie daje pewność, że ubezpieczyciel wypłaci wystarczającą ilość pieniędzy i naprawa zostanie kompletnie sfinalizowana. Przy okazji zaoszczędzić można cenny czas, ponieważ wycena szkody i rozliczenie naprawy to procedura odbywająca się bez udziału klienta. Na koniec przekazywana jest opłacona faktura, zawierająca wszystkie części i roboty wykonane w pojeździe.

JapanTech proponuje swoje usługi zarówno w przypadku aut powypadkowych wymagających lakierowania, jak i samochodów potrzebujących odświeżenia koloru czy zmiany barwy określonych elementów. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić kompleksowe malowanie. Korzystając z usług naszego zakładu lakierniczego, za każdym razem zyskujesz absolutną pewność, że auto znajdzie się w dobrych rękach.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2020 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190