fbpx
Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu
  • 15 stycznia, 2021

Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu

Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu to miejsce, w którym przeprowadzane są kompleksowe usługi naprawcze i konserwacyjne pojazdów tego typu. Auta dostawcze posiadają dużą masę całkowitą i przystosowane są do przewozu sporych ładunków, dlatego zawsze muszą być utrzymane w nienagannym stanie technicznym. Usługi serwisowe dla samochodów z tej kategorii oferuje niezależny zakład Japan-Tech, który swoją siedzibę posiada we Wrocławiu.

Spis treści
Czym się zajmuje nasz serwis?
Usługi serwisowe aut dostawczych
Krótkie terminy
Profesjonalne zaplecze serwisowe
Profesjonalna obsługa klienta
Obsługa samochodów dostawczych wielu marek

Czym się zajmuje nasz serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu?

Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu Japan-Tech zajmuje się wszelkiego rodzaju pracami w zakresie aut tego typu. Wykonujemy usługi serwisowe dla pojazdów o różnej budowie nadwozia, w tym furgonetek, vanów, pick-upów czy samochodów chłodniczych i kontenerowych. Przy okazji każdej realizacji staramy się zadbać o należytą diagnostykę problemu technicznego, a także fachowo realizujemy naprawę. Nasza oferta skupia się na pojazdach japońskich i koreańskich, ale serwisujemy też samochody dostawcze innych marek.

Co wyróżnia samochody dostawcze?

Samochody dostawcze należą do grupy pojazdów, które są szczególnie narażone na awarie i usterki. Auta te służą jako środek transportu dla firm kurierskich czy ekip remontowych, a także każdego dnia dostarczają duże ilości towarów do sklepów oraz innych obiektów usługowych. Samochody dostawcze wykorzystywane są także przez przedsiębiorstwa budowlane i realizują usługi związane z przeprowadzkami, dlatego ich eksploatacja jest wyjątkowo intensywna. Nowoczesne pojazdy tego typu muszą być utrzymane w nienagannym stanie technicznym, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy oraz odpowiedni komfort kierowcom. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia oszczędności, ponieważ jedynie w pełni sprawne auto dostawcze będzie w stanie ekonomicznie poruszać się po wrocławskich drogach oraz ograniczyć spalanie przy pokonywaniu kolejnych kilometrów. Z tego właśnie względu serwis Japan-Tech przygotował odpowiednią ofertę usługową, przeznaczoną specjalnie dla właścicieli pojazdów wyposażonych w dużą przestrzeń załadunkową.

Usługi serwisowe aut dostawczych

Serwis Japan-Tech od wielu lat zajmuje się kompleksowymi naprawami samochodów we Wrocławiu. Nasza oferta obejmuje jednak nie tylko auta osobowe, ponieważ obecność dużej hali warsztatowej pozwala nam realizować szereg usług także w zakresie pojazdów o dużych gabarytach. W przypadku samochodów dostawczych jesteśmy w stanie zagwarantować zarówno wysoką jakość napraw, jak i profesjonalną obsługę klienta. Duża hala znajduje się w naszym warsztacie we Wrocławiu przy ul. Swojczyciej 76, gdzie bez problemu pomieści się każdy większy pojazd. Zapewniamy dostęp do specjalnie podwyższonej bramy wjazdowej, przez którą wjechać mogą nawet tzw. maxi busy. Nasz zakład wyposażony jest w czteroramienny podnośnik o udźwigu sięgającym 3,5 tony, pozwalający na komfortowe wykonanie usług w przypadku większości samochodów dostawczych.

Serwisowanie aut dostawczych

Poznaj zalety naszego serwisu samochodów dostawczych we Wrocławiu

Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu Japan-Tech to jeden z wielu zakładów na terenie tego miasta. Nasza oferta wyróżnia się jednak wyjątkowo kompleksowym podejściem do klienta, ze szczególnym wskazaniem na pełną jawność odnośnie kosztów naprawy. Przed dokonaniem każdej usługi przygotowujemy szczegółowy kosztorys, dzięki któremu poznać można cenę za robociznę oraz części. Klient może dzięki temu sam zadecydować o przebiegu naprawy, a w razie potrzeby uzyskać profesjonalną pomoc od kierownika warsztatu.

Krótkie terminy

Czas oczekiwania na usługę w serwisie Japan-Tech wynosi średnio 2-3 dni, jednak w przypadku samochodów dostawczych odbywa się to znacznie szybciej. Klienci mogą liczyć na wyjątkowo sprawną reakcję w sytuacji, gdy pojazd jest dla nich ważnym narzędziem pracy. Niesprawne auto dostawcze musi być pozostawione w garażu, co generuje wiele strat i może poważnie zaszkodzić przedsiębiorcy pod względem finansowym. W Japan-Tech znacząco skracamy czas oczekiwania na wizytę, dzięki czemu z usług naszego serwisu skorzystać można dużo szybciej. W ten sposób zawodowi kierowcy dostawowi oraz właściciele firm będą w stanie sprawnie nadrobić stracone dni czy godziny.

Profesjonalne zaplecze serwisowe

Samochodów dostawczych nie da się samodzielnie naprawić w przydomowym garażu. Nawet jeżeli kierowca posiada duże umiejętności, najprawdopodobniej nie będzie dysponował wystarczającą ilością miejsca do przeprowadzenia niezbędnych czynności. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nowoczesne auta dostawcze posiadają ogromne ilości skomplikowanych podzespołów oraz zaawansowanych komponentów elektroniki. Do ich prawidłowej diagnostyki oraz naprawy niezbędne jest wyspecjalizowane wyposażenie, włącznie z różnymi narzędziami dostępnymi wyłącznie w profesjonalnych warsztatach. Japan-Tech dysponuje bogatym zapleczem technicznym, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko sprostać każdej usterce w aucie dostawczym.

Profesjonalna obsługa klienta

W Japan-Tech jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższym poziom obsługi klienta. Bezproblemowo omawiamy wszystkie szczegóły napraw i ustalamy terminy, a także zapewniamy dostęp do komfortowej poczekalni. Oczekując na rozmowę, właściciel pojazdu może się napić świeżej kawy oraz przejrzeć profesjonalne pisma branżowe. Naszym klientom oferujemy również elektroniczny dostęp do informacji o usterkach serwisowanych w każdym aucie dostawczym, co okazuje się niemałym udogodnieniem. W razie potrzeby możemy też poinformować o zbliżających się przeglądach. Serwis Japan-Tech dba również o porządek i bezpieczeństwo zakładu. Nasi pracownicy noszą specjalistyczną odzież roboczą, a także dbają o przestrzeganie podstawowych zasad higieny. W ten sposób serwisowane auta dostawcze zawsze utrzymywane są w czystości, bez ryzyka ich ubrudzenia.

Obsługa samochodów dostawczych wielu marek

W Japan-Tech świadczymy kompleksowe usługi serwisowe aut dostawczych, które kierujemy do posiadaczy samochodów różnych marek. Naszą specjalizacją są pojazdy azjatyckie, jednak w przypadku modeli dostawczych oferta jest praktycznie nieograniczona. Jesteśmy w stanie wykonać naprawy w przypadku większości modeli i typów samochodów, a jedynym ograniczeniem jest dostępność niezbędnych części. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji usług serwisowych w zakresie różnych popularnych dostawczaków, za każdym razem oferując wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Dbamy przy tym o precyzję napraw, ponieważ nawet niewielkie błędy wykonawcze mogą doprowadzić do szybszego zużycia się podzespołów oraz zwiększyć ryzyko wypadku.

Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu Japan-Tech to doskonale wyposażony zakład, który zatrudnia wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie wykonywane przez nas naprawy obejmujemy gwarancją, a także na bieżąco konsultujemy jakiekolwiek zmiany w zakresie przeprowadzonej usługi. Skorzystanie z naszej oferty daje pewność, że samochód dostawczy zostanie przywrócony do pełnej sprawności w sposób solidny i bardzo dokładny. Zapraszamy do skorzystania z usług Japan-Tech.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190