fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

Serwis off-road Wrocław

Specjalistyczny serwis OFF-ROAD we Wrocławiu. Możemy zaoferować Ci nasze doświadczenie i wiedzę fachową. Off-road to prywatnie nasza pasja, więc zaoferujemy Ci to co najlepsze dla Twojego zadowolenia w terenie.

 

Dlaczego JapanTech to najlepszy serwis samochodów terenowych we Wrocławiu?

Od kilkunastu lat zajmujemy się naprawami mechanicznymi samochodów osobowych i busów we Wrocławiu i mamy tysiące zadowolonych klientów. Na bazie swojego doświadczenia i pasji rozpoczęliśmy kilka lat temu dział specjalizujący się w przebudowach, przeróbkach i konserwacji samochodów terenowych.  Posiadamy halę warsztatową, na której możemy również obsłużyć auta terenowe, nawet te o większych gabarytach. Nasze usługi są kompeksowe i obejmują także Geometrię kół 3D. Od zawsze duży nacisk kładziemy na dwie wartości – wysoką jakoś napraw oraz dobre relacje z naszymi klientami.

Przeróbki które już wykonaliśmy w naszym serwisie to świadectwo naszej wiedzy i profesjonalizmu. Auta serwisowane u nas startują w rajdach i zdobywają nagrody. Naszą wiedzą chętnie się podzielimy, więc możesz liczyć także na profesjonalne doradztwo.

 

Przerobienie auta pod jazdę terenową – na co zwrócić uwagę?

Jeśli planujesz przygodę z motosportem jakim jest OFF-ROAD, zapewne wiesz jakie znaczenie ma w nim odpowiednie przygotowanie auta. Profesjonalne dobranie liftu do Twojego auta i kompleksowe przerobienie na przykład zawieszenia będzie decydować o możliwościach auta, ale także o Twoim komforcie i zadowoleniu.

Jeśli chcesz auto doposażyć by zwiększyć możliwości swojego auta, fachowa wiedza będzie miała tym większe znaczenie. Odpowiednie dobranie akcesoriów jest naprawę kluczowe.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj.


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190