fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

Serwis off-road Wrocław
Serwis aut terenowych we Wrocławiu

Jako specjalistyczny serwis aut terenowych we Wrocławiu możemy zaoferować Ci nasze doświadczenie i fachową wiedzę. Off-road to prywatnie nasza pasja, więc zaoferujemy Ci to, co najlepsze dla Twojego zadowolenia w terenie.

 

Dlaczego JapanTech to najlepszy serwis aut terenowych we Wrocławiu?

Na bazie swojego doświadczenia i pasji kilka lat temu otworzyliśmy w naszym serwisie we Wrocławiu dział specjalizujący się w przebudowach, przeróbkach i konserwacji aut terenowych. Od kilkunastu lat zajmujemy się naprawami mechanicznymi samochodów osobowych i busów, dzięki czemu mamy tysiące zadowolonych klientów. Posiadamy halę warsztatową, na której możemy również obsłużyć auta terenowe, nawet te o większych gabarytach. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują także geometrię kół 3D. Od zawsze duży nacisk kładziemy na dwie wartości – wysoką jakoś napraw oraz dobre relacje z naszymi klientami.
Przeróbki, które już wykonaliśmy w naszym serwisie, to świadectwo naszej wiedzy i profesjonalizmu. Auta serwisowane u nas startują w rajdach i zdobywają nagrody. Naszą wiedzą chętnie się podzielimy, więc możesz liczyć także na profesjonalne doradztwo.

 

Na co zwrócić uwagę podczas przerabiania samochodu pod jazdę terenową?

Jeśli planujesz przygodę z motosportem, jakim jest off-road, zapewne wiesz, jakie znaczenie ma w nim odpowiednie przygotowanie auta. Profesjonalne dobranie liftu do Twojego auta i kompleksowe przerobienie na przykład zawieszenia będzie decydować o możliwościach auta, ale także o Twoim komforcie i zadowoleniu.
Jeśli chcesz doposażyć auto, aby zwiększyć jego możliwości, fachowa wiedza będzie miała tym większe znaczenie. Odpowiednie dobranie akcesoriów jest naprawę kluczowe.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj.


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190