fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

GEOMETRIA KÓŁ 3D WROCŁAW - USTAWIENIE ZBIEŻNOŚCI

DLACZEGO MY

Najnowocześniejsza Geometria 3D firmy John Bean USA! Najdokładniejsze badanie i profesjonalne ustawienie geometrii. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Ustawienie zbieżności kół lub geometrii pojazdu jest niezbędne w kilku sytuacjach. Między innymi jeśli wykonywane były naprawy zawieszenia i układu kierowniczego. Zbieżność kół należy sprawdzić również po kolizjach drogowych. Sygnałem, który może wskazywać na problemy z geometrią kół jest piszczenie kół, lub nierównomierne zużycie opon. Profesjonalne ustawienie zbieżności gwarantuje w Japan Tech najnowocześniejsze urządzenie do geometrii kół 3D firmy John Bean. Pełny obraz samochodu pozwala na zniwelowanie wszelkich odchyłek od normy. Pełen graficzny obraz, oraz wydruk pozwala użytkownikowi zrozumieć jakie miał problemy i dlaczego oraz potwierdzić profesjonalne wykonanie ustawienia zbieżności kół pojazdu. Tylko najlepsze urządzenia diagnostyczne gwarantują najwyższą jakość usługi i dlatego ustawienie geometrii kół 3D w Japan Tech to najlepsze rozwiązanie. Usługi związane z geometrią kół proponowane przez firmę Japan Tech to profesjonalne i kompleksowe usługi w tym między innymi:

geometeria kół 3D Wrocław
ustawienie zbieżności kół Wrocław
ustawienie geometrii pojazdu
sprawdzenie powypadkowe pojazdu Wrocław
Profesjonalna i kompleksowa geometria pojazdu we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problemy, wyrażenia i hasła które mogą być związane z problemami z geometrią kół: ścięte opony, auto krzywo jedzie, geometria kół, piszczenie kół, geometria pojazdu, ustawienie zbieżności, kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy, rozbieżność, kąt pochylenia

Problem z geometrią kół? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2019 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190