fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

lakiernictwo wroclaw
koncepcja detalowania samochodu automatyczne czyszczenie i polerowanie

Kiedy przeważnie myślisz o dobrym lakierniku – po stłuczce na drodze, kolizji w mieście, a może ktoś przerysował Ci auto na parkingu? W takich sytuacjach jesteś zmuszony oddać swoje auto do renowacji i na pewno chciałbyś, żeby trafiło w najlepsze ręce. To ważne, żeby znaleźć dobry zakład lakierniczy, który będzie miał odpowiednie, zaplecze, fachową wiedzę oraz dobrych specjalistów.

 

Gdzie znaleść dobrego lakiernika we Wrocławiu?

Zapraszamy do Japan Tech przy ul. Swojczyckiej 80. Oferujemy pełny zakres usług lakierniczych dla klientów z Wrocławia i okolic. Gwarantujemy, że z naszą pomocą Twoje auto będzie wyglądało jak nowe, a co najważniejsze nie stracisz na to całego majątku.

Od samego początku powstania Japan Tech zależało nam na tym, żeby nasze usługi lakiernicze wyróżniły się na tle innych we Wrocławiu. Dzięki czemu udaje nam się osiągnąć ten cel?
Przede wszystkim stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Wiemy, że ważniejsze jest utrzymywanie dobrych relacji niż jednorazowy zysk. Dlatego przyjeżdżając do nas, od razu poznasz wycenę usługi, bez ukrytych kosztów i niedopowiedzeń. Nie musisz obawiać się niespodzianek których nie dostrzegłeś, ponieważ były „małym drukiem”
Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać materiały, które będą bardzo dobrej jakości, ale także w rozsądnej cenie.

Przy pracach lakierniczych ważne są nie tylko materiały, ale także wyposażenie i umiejętności pracowników. Dobrze o tym wiemy, dlatego dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli osobami z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Stale ulepszamy wyposażenie, żeby dopasować się do najnowszych technologii i móc zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług.

 

Jakie naprawy lakiernicze zrealizujesz w Japan Tech?

W naszym wrocławskim warsztacie oferujemy pełny zakres robót lakierniczych. Jeżeli zdarzyło Ci się przetrzeć zderzak lub inny element Twojego auta, bez problemu pomożemy Ci przywrócić lakier do pierwotnej postaci. Usuniemy rysy i przetarcia, które są normalnymi uszkodzeniami dla aut które poruszają się we Wrocławiu.

Poza drobnymi naprawami lakierniczymi zajmujemy się także poważnymi naprawami powypadkowymi. Jeżeli brałeś udział w stłuczce lub miałeś wypadek i Twoje auto poważnie na tym ucierpiało zapraszamy, żebyś przyjechał do nas po bezpłatną wycenę szkody. Nasz kierownik pomoże Ci ocenić zakres prac, które będą niezbędne do wykonania. Ponadto, jeżeli naprawa będzie realizowania z ubezpieczenia OC lub AC to pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

 

Jak to działa?

W momencie zgłoszenia szkody, Towarzystwo Ubezpieczeniowe wysyła rzeczoznawcę, który ma ją oszacować i wycenić. Niestety często zdarza się, że taka wycena jest robiona powierzchownie, ponieważ nie ma możliwości sprawdzić wszystkich elementów w aucie, które stoi pod domem klienta. Dodatkowo naturalnym jest, że firmom ubezpieczeniowym nie zależy na najwyższej możliwej kwocie do wypłaty.
Jeżeli zlecisz nam uzyskanie odszkodowania na naprawę Twojego auta to nie będziesz musiał się martwić, że ubezpieczyciel wypłaci za mało środków i nie będziesz w stanie zapłacić za naprawę. Poza tym oszczędzasz mnóstwo czasu, ponieważ cała procedura wyceny szkody i rozliczenia naprawy odbywa się bez Twojego udziału. Na końcu wyjedziesz gotowym samochodem i dostaniesz od nas opłaconą już fakturę z wyszczególnieniem wszystkich części oraz robót, które zostały wykonane przy Twoim aucie. Dbamy o pełną przejrzystość realizowanych z ubezpieczenia.

 

Podsumowując – dlaczego my?

  • zapewniamy rzetelną wycenę naprawy już na pierwszym spotkaniu – nie zaskoczą Cię koszty i będziesz mógł z góry zaplanować budżet jaki możesz przeznaczyć na naprawę;
  • najlepsi specjaliści, fachowy sprzęt i sprawdzone materiały – dbamy, żeby na każdym etapie nasz klient mógł liczyć na pełny profesjonalizm realizowanej naprawy;
  • miła obsługa – w Japan Tech jesteś zawsze mile widziany. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rzetelnie wyjaśnić Ci wszystkie niejasności. Na dodatek na miejscu możesz liczyć na kubek pysznej kawy lub herbaty.

Zapraszamy, żebyś sam zobaczył jak wygląda realizacja usług w profesjonalnym zakładzie.

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190