fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

samochód stoi w warsztacie
przod samochodu

Niezależnie od tego jakim samochodem jeździsz po Wrocławiu, prędzej czy później staniesz przed koniecznością wymiany sprzęgła. Sprzęgło jest niezbędne żebyś mógł zmieniać biegi w swoim aucie. Zwłaszcza jeżdżąc po Wrocławiu, szybko zauważysz kiedy coś zacznie się psuć. Zużycie tego elementu zależy od wielu czynników: rodzaju silnika, sposobu jazdy, trybu jazdy oraz jakości części, z których korzystamy. Jest to normalna naprawa eksploatacyjna, jednak wiążę się z dość dużą ilością pracy i wymaga dużych umiejętności od mechanika. Zwłaszcza w japońskich samochodach, w których rozwiązania nie zawsze są tak oczywiste jak np. w autach niemieckich. Poniżej chcemy Ci przybliżyć kilka informacji, które pozwolą Ci przekonać się, możesz zaufać naszym mechanikom.

Dlaczego to ważne żeby przy wymianie sprzęgła udać się do najlepszego zakładu we Wrocławiu?

Może pomyślisz, że wymiana sprzęgła to poważna naprawa, którą trzeba powierzyć tylko Autoryzowanemu Serwisowi danej marki we Wrocławiu, bo tylko tam będą wiedzieli jak to zrobić. Oczywiście w takiej sytuacji, naprawa będzie się wiązać z dużym obciążeniem dla kieszeni bo ceny w ASO są zawsze wyższe niż w innych zakładach samochodowych. Czy rzeczywiście to dobre podejście?

Zgadzamy się z Tobą, że taką naprawę trzeba powierzyć specjalistom, ale nie zdecydowanie nie muszą to być pracownicy ASO, a co za tym idzie nie musi to być bardzo kosztowna naprawa. Zapraszamy Cię, żebyś powierzył taką naprawę naszemu serwisowi samochodów JapanTech we Wrocławiu. Oto kilka powodów:

Bardzo ważna kwestia to znajomość rozwiązań jakie stosuje się w autach japońskich. Różnią się one od producentów z innych stron świata co za tym idzie nie każdy mechanik, który ma przydomowy garaż poradzi sobie z taką usterką.  To czy sprzęgło zostanie właściwie zamontowane będzie rzutować nie tylko na żywotność tej części oraz skrzyni biegów, ale też na bezpieczeństwo jazdy. W JapanTech od 10 lat specjalizujemy się w naprawach aut japońskich. Wiemy, po czym poznać czy sprzęgło w Twoim samochodzie wymaga wymiany, czy możesz to odłożyć w czasie. Znamy też budowę i zastosowane rozwiązania w samochodach azjatyckich, dzieki temu jesteśmy w stanie sprawnie zdemontować stare elementy i odpowiednio zamontować nowe części. Nasze doświadczenie i pozytywne opinie klientów mogą być dla Ciebie gwarancją, że również Twój samochód po naprawie będzie jeździł, jak nowy.

Kolejna ważna rzecz przy takiej naprawie to zastosowane części. Jeżeli kiedykolwiek miałeś okazję szukać części do swojego samochodu to wiesz, że rozpiętość w producentach oraz cenach jest bardzo duża. Łatwo się w tym pogubić. Czasami możesz chcieć mieść najtańszą część, ale obawiasz się czy nie okaże się najgorszym zamiennikiem, który za chwilę się zepsuje. Z tych powodów warto żebyś zdał się na nasze doświadczenie. W tej chwili współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się hurtowniami motoryzacyjnymi we Wrocławiu. Mamy dostęp do części do różnych producentów, a co najważniejsze, wiemy których z nich możemy z całą pewnością zarekomendować naszym klientom bez obaw, że za chwilę zgłoszą się z reklamacją. Zwłaszcza, jeżeli mamy na uwadze tak ważne elementy samochodu jak komplety sprzęgła istotne jest kupienie dobrej jakości części, ale też w rozsądnym przedziale cenowym. Jeżeli masz takie życzenie możemy również zamówić i zamontować oryginalną część sprowadzoną z salonu Twojej marki. Na miejscu na pewno doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie lepsze w Twoim aucie.

I ostatnia sprawa to rzetelność naszego zakładu. Od początku przykładaliśmy dużą wagę do jakości naszych usług. Zależ nam, żeby klienci byli zadowoleni z naszych napraw i mogli pełnym zaufaniem do nas wrócić. Z tego powodu na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji oaz wystawiamy paragon lub fakturę. Obsługujemy nie tylko pojedynczych klientów, ale także samochody flotowe. Dzięki naszej renomie możemy być pewien, że powierzysz naprawę samochodu zaufanej firmie, która zadba też o niskie koszty usługi. Na koniec chcemy Ci przybliżyć standardy obsługi w naszych zakładach.

 

Standardy obsługi w JapanTecj:

Rzetelna wycena naprawy – każdy z nas lubi wiedzieć ile będzie musiał zapłacić za daną usługę. Dlatego w naszym serwisie
stawiamy na przejrzystość jeżeli chodzi o koszt naprawy. Zanim wykonamy wymianę sprzęgła otrzymasz od nasz kosztorys, który będzie zawierał osobno cenę części oraz cenę robocizny. Poza tym, jeżeli będziesz miał takie życzenie możemy porównać Ci koszt oryginalnych części oraz polecanych przez nas zamienników. Wszystko to odbędzie się przed naprawę, dzięki temu będziesz mógł się przygotować i zdecydować jaki wariant wybrać.

Fachowa pomoc i doradztwo – w naszych biurach spotkasz pracowników, którzy z chęcią porozmawiają z Tobą o problemie z samochodem. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania związane z kwestią wymiany sprzęgła, użytych części lub stosowanych przez nas technologi to po prostu o to pytaj. Uzyskasz fachową pomoc i rzetelną odpowiedź na Twoje pytania. Zależ nam, żebyś wiedział i był przekonany, że możesz nam zaufać

Komfortowe miejsce spotkań – każdy z naszych zakładów dysponuje komfortowym i czystym biurem, w którym będziesz mógł zostawić samochód, spisać wszystkie dane związane z naprawą oraz poczekać np. na transport do domu lub odbiór samochodu. Do tego z chęcią poczęstujemy Cię dobrą, ciepłą kawą z ekspresu lub szklanką wody 🙂

Estetyka i czystość – wiemy, że są warsztaty, w których aż strach zostawić samochód, szczególnie jeżeli masz jasną tapicerkę lub białą skórę na siedzeniach. U nas nie musisz się o to obawiać. W naszych standardach jest używanie pokrowców na siedzenia oraz osłon na dywaniki. Nasi mechanicy pracują w rękawiczkach dzięki czemu mogą czystymi rękami prowadzić Twój samochód.

 

Podsumowując – kiedy zaczniesz się obawiać, że Twoje auto może wymagać wymiany sprzęgła – przyjedź do najlepszego zakładu mechanicznego we Wrocławiu. Zapraszamy Cię do JapanTech.

Pamiętaj, że w JapanTech zawsze zadbamy o:

  • Naprawę według najwyższych standardów jakości
  • Dobór właściwych części odpowiadający Twoim możliwościom finansowym
  • Twój komfort już od momentu przyjęcia auta.

 

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190