fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

serwis iveco daily wroclaw
nowy iveco daily wystawa przed serwisem

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego serwisy JapanTech we Wrocławiu przy ul. Swojczyckiej 76, w którym specjalizujemy się w naprawach samochodów dostawczych takich jak Iveco Daily.

Serwis powstał w oparciu o zapotrzebowanie rynku na warsztat, który połączy w sobie profesjonalizm, dobre podejście do klientów i korzystne ceny usług. Zapraszamy Cię do zapoznania się najważniejszymi cechami naszego zakładu.

 

Posiadasz Iveco Daily i zastanawiasz się jaki serwis we Wrocławiu wybrać?

Nie jesteś jedyny. Właściciele samochodów dostawczych takich jak muszą mieć pewność, że ich serwis samochodowy będzie spełniał wysokie kryteria, a o taki serwis we Wrocławiu wcale nie tak łatwo. Samochód jest Ci potrzebny do pracy, dlatego nie może stać długimi godzinami albo dniami w warsztacie samochodowym, bo wtedy po prostu nie zarabia. Doskonale znamy tą zależność, dlatego świadomi tej sprawy w naszym serwisie stawiamy na dwie rzeczy priorytetową obsługę użytkowników busów oraz szybką i skuteczną naprawę.

Kiedy zadzwonisz do nas i poinformujesz, że jesteś użytkownikiem samochodu dostawczego to postaramy się umówić Cię na naprawę w najbliższym możliwym terminie, najlepiej jeszcze tego samego dnia.

Gwarantujemy, że Twój samochód nie będzie niepotrzebnie stał na kanale. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie w naprawach samochodów dostawczych, potrafią szybko zdiagnozować usterkę, a dzięki doskonałej komunikacji z kierownikiem zakładu możemy sprawnie zamówić niezbędne części i oddać Ci samochód tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Aktualnie współpracujemy z większością liczących się hurtowni motoryzacyjnych we Wrocławiu dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziemy szybko i tanio części do Twojego auta. Możesz liczyć na nasze doświadczenie. Wiemy, którzy producenci części są godni zaufania. Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy już 10 lat co pozwala nam podjąć trafne decyzje co do elementów, które będziemy montować. Wszystko to po to, żebyśmy mieli pewność, że montowane części pozwolą Ci bezproblemowo eksploatować samochód przez następne miesiące.

 

Nasze główne cele: profesjonalna obsługa, szybkość naprawy i zadowolenie klienta.

Trochę już napisaliśmy o czasie, ale w wyborze warsztatu ważny jest profesjonalizm oraz obsługa.

Z naszej strony zależy nam, żeby każdy klient czuł się u nas mile widziany. Przychodząc do nas będziesz mógł porozmawiać o swoim aucie w czystym biurze z doświadczonymi osobami, które z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania. Zapewniamy też spokojne miejsce, w którym można poczekać na szybsze naprawy i przy okazji napić się dobrej kawy lub herbaty.

Jednak to nie wszystkie nasze atuty. Na pewno ważną rzeczą jest znajomość kosztów jakie niesie za sobą naprawa. Dlatego w naszym serwisie nie zrobimy nic bez Twojej zgody. Kiedy zlecisz nam naprawę auta to najpierw przygotujemy dla Ciebie pełną wycenę kosztów w rozbiciu na części oraz naszą robociznę. Bardzo nam zależy, żebyś wiedział za co płacisz. Dzięki temu będziesz mógł omówić kosztorys z kierownikiem zakładu oraz zdecydować czy chcesz wykonać wszystkie naprawy czy tylko wybrane.

Jeżeli w trakcie naprawy pojawią się dodatkowe kwestie to zawsze będziemy się z Tobą kontaktować żeby ustalić co dalej robić. W naszej pracy cenimy sobie otwarte relacje z klientami i mamy nadzieję, że Tobie również się to spodoba.

Już dzisiaj zadzwoń do nas i umów się na wizytę w najlepszym serwisie Iveco Daily we Wrocławiu!


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190