Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ WROCŁAW

DLACZEGO MY

Serwis klimatyzacji? – Zaufaj specjalistom. Kompleksowy serwis działającej klimatyzacji za 189PLN Sprawdź nas!

Serwis obejmuje:

 • – sprawdzenie szczelności układu
 • – uzupełnienie czynnika do 100g
 • – odgrzybianie klimatyzacji – ozonowanie
 • – usługę wymiany filtra kabinowego
 • – dodanie markera UV
 • Wymiana, naprawa i diagnostyka
 • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
 • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Długotrwały niedobór czynnika chłodniczego lub nieszczelność klimatyzacji mogą powodować większe koszty eksploatacji i grożą kosztowną naprawą. W związku z tym warto robić regularny przegląd i konserwację klimatyzacji.

Jak często należy konserwować klimatyzację?

Oprócz uzupełnienia lub całkowitej wymiany czynnika chłodzącego w klimatyzacji, (gdy zawiera zbyt dużo wody), warto regularnie wykonywać także sprawdzenie szczelności układu oraz odgrzybienie klimatyzacji. Jeśli nie jesteś do tego przekonany, wystarczy, że raz zobaczysz co się gromadzi w filtrach i w klimatyzacji.

Kluczowym elementem, o którym trzeba pamiętać jest także filtr kabinowy, który także powinien być wymieniony przynajmniej raz w roku. Ktoś mógłby powiedzieć, że to niepotrzebne koszty, ale ten filtr pochłania wszystko począwszy od pyłków roślin i grzybów, a skończywszy na drobinach asfaltu, kurzu i pyle. Dzięki niemu unika się podrażnienia błon śluzowych, zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych i ryzyko podrażnienia układu oddechowego.

Niewykonywanie przeglądów klimatyzacji prowadzi do ubytku czynnika chłodniczego. Co ważne jest on odpowiedzialny nie tylko za wymianę ciepła, ale też smaruje sprężarkę i uszczelnia cały układ. Skutkuje to obciążeniem klimatyzacji, co grozi zatarciem sprężarki. A wiadomo, że koszty będą wtedy znacznie wyższe.

Pełny i kompleksowy serwis klimatyzacji we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problemy, wyrażenia i hasła które mogą być związane z problemami z klimatyzacją: klimatyzacja wrocław, serwis klimatyzacji, auto klimatyzacja, klimatyzacja samochodowa wrocław, napełnianie klimatyzacji wrocław, przegląd klimatyzacji wrocław

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

 • Jakiego oleju powinienem używać?

  W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

 • Jak często zmieniać olej?

  Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2016 japantech.pl | projekt i wykonanie Agencja Wordpress