fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

mercedes w wersji busa osobowego czeka na poboczu na naprawe
bus dostawczy stojacy na poboczu do naprawy

Mamy świetną informację dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują serwisu samochodów dostawczych we Wrocławiu! JapanTech we Wrocławiu właśnie zaczął obsługę takich aut. Dzięki temu możemy zaproponować najlepszą jakoś naszych usług również kierowcom aut dostawczych we Wrocławiu.

 

Dlaczego JapanTech to najlepszy serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu?

Od wielu lat zajmujemy się naprawami mechanicznymi samochodów osobowych we Wrocławiu i mamy mnóstwo zadowolonych klientów. Właśnie uruchomiliśmy halę warsztatową, na której możemy również obsłużyć samochody dostawcze również te o większych gabarytach. Od początku naszej działalności kładliśmy duży nacisk na dwie wartości – wysoką jakoś napraw oraz dobre relacje z naszymi klientami.

Z tego powodu udało nam się wyrobić dobrą renomę wśród Wrocławskich warsztatów samochodowych. Chcemy żeby mogły z tego skorzystać również osoby, które na co dzień są kierowcami samochodów dostawczych. W naszym warsztacie przy Swojczyckiej 76 posiadamy dużą halę, do której bez problemu zmieści się Twoje auto. Brama wjazdowa jest specjalnie podwyższona dzięki czemu mogą tam wjechać także tak zwane „maxi busy”. Dysponujemy podnośnikiem czteroramiennym o udźwigu do 3,5 tony, który bez problemu radzi sobie z większością aut dostawczych.

Na rynku znajdziesz dużo różnych zakładów samochodowych, ale nie każdy z nich odznacza się profesjonalnym podejściem do klienta. Z naszego doświadczenia wynika, że przy naprawie samochodu bardzo ważną kwestią jest informacja ile to wszystko będzie kosztować. Dlatego zawsze przed dokonaniem naprawy tworzymy kosztorys, w którym możesz zapoznać się z zakresem i cenami robocizny oraz części. To Ty decydujesz ile chcesz wydać i kiedy robić poszczególne części z kosztorysu. Możesz być pewien, że przedstawiony przez nas kosztorys zawiera tylko niezbędne naprawy. Zawsze możesz też dopytać o szczegóły kierownika warsztatu, który z chęcią odpowie na Twoje pytania.

 

Czas to pieniądz – jakie mamy terminy w JapanTech?

Normalny czas oczekiwania na wizytę w naszym serwisie to ok 2-3 dni, ale jeżeli chodzi o samochody dostawcze robimy wyjątek. Zawsze postaramy się znaleźć dla Ciebie najszybszy możliwy termin najlepiej na ten sam dzień. Dlaczego mamy takie podejście? Ponieważ samochód to Twoje narzędzie pracy. Kiedy stoi w warsztacie to nie zarabia, a Ty się stresujesz bo wiadomo, że wszędzie gonią terminy. Dlatego skracając czas oczekiwania na wizytę w serwisie tym samym zmniejszamy ilość stresu i stracone godziny. To ważna sprawa dla każdego zawodowego kierowcy lub właściciela firmy.

Na koniec chcemy wspomnieć o jeszcze jednej bardzo ważnej sprawie. Każdy z nas lubi kiedy spotyka uśmiechniętych i życzliwych ludzi. Właśnie takich spotkasz w JapanTech. Nasi pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji. Zawsze z chęcią Ci pomogą, doradzą i odpowiedzą na pytania.Dodatkowo w naszym biurze będziesz mógł się ogrzać przy kubku ciepłej kawy lub herbaty albo ochłodzić szklanką wody.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj.


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190