fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

Bus marki Fiat nowy lub po serwisie jadący mostem, nowoczesną drogą
Naprawiony bus dostawczy marki Mercedes jadący ulicą miasta

Jeżeli pracujesz jako kierowca busa we Wrocławiu lub okolicach to na pewno rozumiesz potrzebę znalezienia dobrego serwisu samochodowego. Odpowiadając na tą potrzebę w JapanTech otworzyliśmy nowy zakres usług – naprawy mechaniczna, wulkanizacyjne oraz blacharskie samochodów dostawczych.

 

Czym charakteryzuje się nasz serwis busów we Wrocławiu?

Od początku naszego działania zależy nam, żeby nasz serwis zajmował czołowe miejsce wśród warsztatów samochodowych we Wrocławiu, które zajmują się naprawą busów. Z tego powodu dostosowaliśmy nasze usługi do klientów, którzy są właścicielami lub kierowcami samochodów dostawczych. Zadbaliśmy o kilka ważnych elementów, które są niezbędne przy obsłudze tego rodzaju samochodów.

 • Hala warsztatowa – nasz warsztat przy ul. Swojczyckiej 76 jest specjalnie przystosowany do przyjmowania samochodów o zwiększonych gabarytach. Mamy dużą bramę garażową dzięki czemu bez problemu wjadą przez nią nawet tak zwane „maxi busy”. Na hali mamy wystarczająco dużo miejsca żeby wjechać samochodem o przedłużonej konstrukcji. Ponadto dysponujemy czteroramiennym podnośnikiem hydraulicznym o udźwigu do 3,5 tony. Pozwala on nam podnieść większość samochodów dostawczych.
  Nasi mechanicy mają do dyspozycji narzędzi i klucze dopasowane do elementów montowanych w busach dzięki temu mogą sprawnie zająć się naprawą.
  Jednym słowem zrobiliśmy wszystko, żeby Twoje auto czuło się tu dobrze widziane 😊
 • Czas oczekiwania na naprawę – rozumiemy, że Twój samochód musi na siebie zarabiać bo jest to narzędzie w pracy. Dlatego każdy dzień kiedy stoi on zepsuty to realna strata dla firmy, a do tego opóźnienia w umowach z kontrahentami. Właśnie z tego powodu przyjęliśmy zasadę, że jeżeli dzwonisz do nas jako kierowca lub właściciel busa to staramy znaleźć dla Ciebie najszybszy możliwy termin najlepiej jeszcze na ten sam dzień. Traktujemy takie sprawy priorytetowo.
  Nasi mechanicy gwarantują też szybki czas naprawy. Mamy doświadczoną ekipę ludzi, którzy znają się na swojej pracy. To też ważne dla Ciebie – z góry ustalimy kiedy będziesz mógł odebrać samochód.
 • Koszt naprawy – oczywiście każdy z nas lubi wcześniej wiedzieć ile zapłaci i zdecydować jaki budżet może przeznaczyć na naprawę samochodu. Z tego powodu przed każdą naprawą dostaniesz od nas kosztorys prac z wyszczególnionymi cenami robocizny oraz części. Możesz być pewien, że wskażemy Ci tylko te elementy, które są niezbędne lub które w niedługiej przyszłości i tak trzeba będzie zrobić, ale to Ty zdecydujesz jakie naprawy wykonamy. Zawsze też będziesz mógł porozmawiać o swoim aucie z naszym kierownikiem warsztatu i ustalić z nim szczegóły

 

Zadzwoń już dzisiaj i przekonaj się co dla Ciebie mamy

Zachęcamy Cię żebyś wypróbował jakość naszych usług. W naszym biurze spotkasz życzliwe osoby, które z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Mamy też przygotowane czyste miejsce, w którym będziesz mógł poczekać, jeżeli naprawa będzie mogła zostać wykonana od ręki. Do tego z chęcią poczęstujemy Cię dobrą kawą lub herbatą.

Kiedy następnym razem zepsuje się Twój samochód przyjedź na Swojczycką 76 do JapanTech we Wrocławiu!
Zapraszamy, żebyś sam zobaczył jak wygląda realizacja usług w profesjonalnym zakładzie.


PYTANIA

 • Jakiego oleju powinienem używać?

  W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

 • Jak często zmieniać olej?

  Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190