fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

przod samochodu
przegląd samochodu we wrocławskim warsztacie

NAPRAWA ZAWIESZENIA WROCŁAW

DLACZEGO MY

Problemy z zawieszeniem? – Zaufaj specjalistom. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo


Problemy z zawieszeniem mogą dotyczyć wielu elementów. Usługi związane z zawieszeniem proponowane przez firmę Japan Tech to profesjonalne i kompleksowe usługi w tym między innymi:

wymiana wahaczy
wymiana drążków stabilizatora
wymiana tulei
wymiana amortyzatórów
wymiana resorów
diagnostyka i naprawa elementów zawieszenia
Posiadamy również pełną gamę elementów zawieszenia do różnych modeli samochodów.

Pełna i kompleksowa diagnostyka i naprawa zawieszenia we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problemy, wyrażenia i hasła które mogą być związane z problemami z zawieszeniem: amortyzator, MacPherson, kolumna MacPhersona, wahacz, resor, drążek, tuleja, stukanie w zawieszeniu, stuki w zawieszeniu, wymiana wahaczy, wymiana stabilizatorów, wymiana drążków, zawieszenie wielowahaczowe

Problem z zawieszeniem? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190