fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

tyl samochodu
warsztat narzędzia

NAPRAWA UKŁADU WYDECHOWEGO WROCŁAW

DLACZEGO MY

Problemy z tłumikiem? – rozwiążemy każdy problem. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Problemy z układem wydechowym mogą dotyczyć kilku podstawowych elementów. Usługi związane z układem wydechowym proponowane przez firmę Japan Tech to profesjonalne i kompleksowe usługi w tym między innymi:

wymiana tłumików Wrocław
naprawa/spawanie tłumików
czyszczenie DPF
wymiana katalizatora
diagnostyka problemu związanego z układem wydechowym
czyszczenie układu wydechowego
Posiadamy również pełną gamę tłumików do różnych modeli samochodów.

Pełna i kompleksowa diagnostyka i naprawa układu wydechowego we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problemy, wyrażenia i hasła które mogą być związane z problemami z układem wydechowym: tłumik, tłumik końcowy, wymiana tłumików wrocław, napraw tłumików, czyszczenie układu wydechowego, czyszczenie DPF, głośna praca silnika, wymiana katalizatora, katalizator, problem z wydechem, wydech, problem z katalizatorem, błąd komputera – katalizator, błąd DPF, wypalenie DPF, czyszczenie katalizatora, wypalenie katalizatora, spawanie tłumików

Problem z tłumikiem/układem wydechowym? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190