fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

wroclaw blacharstwo
blacharstwo wroclaw

Szukasz dobrego zakładu blacharskiego we Wrocławiu? Zależy Ci na przejrzystej wycenie i przewidywalnym terminie naprawy? Przyjedź do nas na oględziny samochodu. Bez zobowiązań poznaj cenę i termin naprawy.

 

 

Dlaczego można zaufać, że nasi blacharze są najlepsi we Wrocławiu?

W JT Autocenturm dbamy o to, żeby nasz zakład blacharski był najlepiej postrzegany we Wrocławiu. Przykładamy dużą uwagę do jakości usług oraz zadowolenia klienta.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną załogą dzięki czemu jesteśmy pewni, że Twoje auto wyjedzie od nas w idealny stanie. Wszystkie naprawy są objęte gwarancją – jesteśmy pewni swoich usług.

 

Dlaczego JT Autocentrum?

Oto krótkie cztery powody:

  • Wycena usługi na pierwszym spotkaniu – nie zaskoczy Cię cena. Jeżeli lubisz z góry wiedzieć ile wydasz to przyjedź do nas. Nie obawiaj się kosztów „małym drukiem” – na naszej wycenie wszystko jest klarowne i pisane tylko jedną czcionką.
  • Profesjonalna doradztwo i sprawdzeni fachowcy – znamy się na tym co robimy, możesz zaufać, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.
  • Produkty najwyższej klasy i profesjonalny sprzęt – dbamy, żeby nasi blacharze mieli do dyspozycji nie tylko własne umiejętności, ale także właściwe narzędzia i fachowe materiał do pracy
  • Miła obsługa – zależ nam nie tylko na dobrze wykonanej pracy, ale także relacjami z naszymi klientami. Dlatego w JT Autocentrum spotkasz się z przyjazną obsługą, a dodatkowo chętnie poczęstujemy Cię kubkiem pysznej kawy lub herbaty.

 

Jaki jest zakres naszych usług?

W JT Autocentrum zajmujemy się pełnym zakresem usług blacharskich. Pomożemy Ci poradzić sobie z rdzą w aucie, ale także z przetarciami i wgnieceniami, które są nieuniknione parkując we Wrocławiu.

Nasi pracownicy bez problemu poradzą sobie także z poważniejszymi i skomplikowanymi naprawami powypadkowymi. Gwarantujemy przy tym rzetelną ocenę szkód i zakres usług dopasowany do Twojego portfela.

Pomagamy w naprawie samochodu po szkodzie komunikacyjnej. Jeżeli miałeś wypadek nie z Twojej winy lub masz opłacone Auto Casco, ale nie chcesz przechodzić całej procedury dochodzenia odszkodowania to zgłoś się do nas. Naprawimy Twój samochód, a w dodatku zrobimy to bezgotówkowo. Co więcej, w przypadku realizacji naprawy z OC lub AC możesz liczyć na pakiet korzyści (zapytaj na przykład o promocję Element za 1 PLN lub kontr-kosztorys gratis). Nie będziesz musiał się stresować czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe na pewno pokryje naprawę. Tym zajmiemy się my. Sami spotkamy się z rzeczoznawcą, sporządzimy wycenę i uzyskamy środki z odszkodowania. Dzięki temu oszczędzisz dużo czasu i nerwów, które zwykle wiążą się z taką sytuacją. Na koniec otrzymasz od nas fakturę z informacją o wszystkich naprawach jakie wykonaliśmy – zapewniamy pełną przejrzystość wydatków środków z ubezpieczenia.

Konserwacja samochodu przed zimą.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą konserwacji podwozia. Jeżdżąc po drogach we Wrocławiu samochód jest narażony na duże ilości wilgoci i soli zwłaszcza w okresie zimowym.

Możesz zadbać o stan swojego samochodu przyjeżdżając do nas na konserwację podwozia.
Umów się już dzisiaj na bezpłatne oględziny i wycenę.


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190