fbpx
 • Serwis opon we Wrocławiu
  • 15 sierpnia, 2022

  Serwis opon we Wrocławiu

  Serwis opon często jest odwiedzany przez kierowców z Wrocławia, którzy mają różnego rodzaju problemy z ogumieniem. W profesjonalnym warsztacie możesz nie tylko wymienić opony letnie na zimowe, ale też przeprowadzać ich kompleksowe naprawy. W wielu przypadkach skorzystanie z usług serwisowych jest dużo bardziej opłacalne niż inwestycja w nowy komplet ogumienia. Sam proces wulkanizacji może być przeprowadzany na różne sposoby, zależnie od stopnia uszkodzeń i rodzaju opon.

 • Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 20 lipca, 2022

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu jest bardzo popularną usługą. Wielu kierowców z tego miasta i jego okolic dysponuje bowiem samochodami z silnikami Diesla, w których standardowo montuje się ten komponent. Z jego eksploatacją wiążą się jednak różne problemy, które zwykle występują już po przejechaniu kilkudziesięciu tys. kilometrów. Wysokie koszty naprawy filtra DPF sprawiają, że częściej przeprowadzane jest jego czyszczenie. Takie usługi oferujemy w naszym serwisie Japan-Tech.

 • Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2022

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu jest usługą, której często poszukują posiadacze aut takiego właśnie pochodzenia. O ile znalezienie serwisu obsługującego standardowe pojazdy europejskie jest dość łatwe, o tyle w przypadku wielu modeli marek azjatyckich występują różne problemy z zatrudnieniem odpowiednich fachowców. Wynika to ze specyficznej konstrukcji pojazdów, a także ograniczonej dostępności części zamiennych. Istnieje jednak sposób na to, aby sprawnie i bezpiecznie serwisować auta japońskie.

 • Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 14 maja, 2022

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu należy do usług wyjątkowo często zamawianych przez kierowców z tego miasta, którzy dysponują samochodami z silnikami Diesla. Filtra DPF jest bowiem dość problematycznym komponentem, który stosunkowo często się zapycha i przestaje prawidłowo pracować. Koszt wymiany tego elementu na nowy jest dość wysoki, dlatego bardziej ekonomiczna będzie regeneracja. We Wrocławiu taką usługę oferuje nasz serwis Japan Tech.

 • Tłumikarz we Wrocławiu
  • 21 kwietnia, 2022

  Tłumikarz we Wrocławiu

  Tłumikarz we Wrocławiu specjalizuje się w realizacji usług serwisowych dotyczących tłumika oraz innych elementów układu wydechowego, które mogą sprawiać różne problemy właścicielom samochodów z tego miasta. Jego działania skupiają się przede wszystkim na naprawach, wymianach i czyszczeniu, a także diagnostyce. Poza tłumikami fachowiec ten może się również zająć filtrami DPF czy katalizatorami. Kompleksową ofertę serwisową we Wrocławiu posiada nasz niezależny warsztat JapanTech.

 • Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu
  • 20 marca, 2022

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu zależy od wielu różnych czynników, dlatego zawsze jest ustalana indywidualnie. Na ponoszone koszty wpływa zarówno sam stan tego elementu, jak i zakres prac niezbędnych do wykonania. Usługa czyszczenia jest bardzo często zlecana posiadaczom aut z silnikiem Diesla z Wrocławia i okolic, ponieważ filtr cząstek stałych zaczyna sprawiać problemy już po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów.

 • Elektromechanika we Wrocławiu
  • 20 lutego, 2022

  Elektromechanika we Wrocławiu

  Elektromechanika we Wrocławiu cieszy się niemałą popularnością, ponieważ właściciele samochodów z tego miasta coraz częściej poszukują specjalistycznych usług serwisowych. Zapotrzebowanie na taką obsługę sprawia, że firmy działające na rynku motoryzacyjnym muszą kompleksowo poszerzać swoją ofertę o nowe pakiety. We Wrocławiu kompleksowe usługi w zakresie serwisowania elektryki i elektroniki pojazdowej świadczy nasz niezależny zakład Japan-Tech.

 • Regeneracja DPF we Wrocławiu
  • 19 stycznia, 2022

  Regeneracja DPF we Wrocławiu

  Regeneracja DPF we Wrocławiu to popularna usługa, którą często zlecają zamieszkujący to miasto posiadacze samochodów z silnikami Diesla. Filtr cząstek stałych może ulec zapchaniu po przejechaniu znacznej liczby kilometrów, co prowadzi do problemów z jego pracą i odprowadzaniem zanieczyszczeń. Ze względu na wysoki koszt wymiany tego elementu lepszym rozwiązanie jest jego regeneracja. Taką usługę zlecić można w naszym warsztacie Japan-Tech.

 • Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu
  • 24 grudnia, 2021

  Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

  Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu należy do usług bardzo powszechnie zlecanych przez kierowców z tego miasta, a także jego okolic. Odpowiednie działania w tym układzie trzeba wykonać każdego roku, kiedy nadchodzą cieplejsze miesiące. Sprawna klimatyzacja ma szczególne znaczenie wówczas, gdy auto porusza się głównie po drogach miejskich. Aby uniknąć niekomfortowych warunków podczas jazdy w upalne dni, warto skorzystać z usług naszego warsztatu Japan-Tech.

 • Czyszczenie DPF we Wrocławiu
  • 15 listopada, 2021

  Czyszczenie DPF we Wrocławiu

  Czyszczenie DPF we Wrocławiu należy do usług bardzo często poszukiwanych przez kierowców z tego miasta i okolic. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów filtr cząstek stałych montowany w nowoczesnych samochodach z silnikiem Diesla może sprawiać sporo problemów. Wymiana DPF jest bardzo kosztowna, jednak w większości przypadków wystarczy przeprowadzenie odpowiedniej regeneracji. We Wrocławiu takie usługi oferuje nasz serwis Japan-Tech.

 • Serwis busów
  • 15 października, 2021

  Serwis busów

  Serwis busów to miejsce, w którym realizowane są wszelkiego rodzaju naprawy tego typu samochodów. Pojazdy te charakteryzują się bardzo specyficzną budową i dysponują unikalnymi dla nich podzespołami, dlatego wszystkie ewentualne awarie powinny być usuwane przez doświadczonych fachowców. Profesjonalne przeglądy i naprawy busów we Wrocławiu realizuje nasz niezależny warsztat JapanTech, w którym zawsze korzystamy ze specjalistycznych

 • Naprawa busów
  • 10 września, 2021

  Naprawa busów

  Naprawa busów zawsze powinna być przeprowadzana w specjalistycznym warsztacie. Z uwagi na specyficzną konstrukcję i podzespoły stosowane w tych samochodach, wymagają one doboru odpowiednich metod warsztatowych oraz wykorzystania profesjonalnych narzędzi. Busy przeznaczone są do przewozu osób, dlatego ze względów bezpieczeństwa muszą być w pełni sprawne. Ich naprawą we Wrocławiu zajmuje się zakład JapanTech.

 • Naprawa kamperów
  • 26 sierpnia, 2021

  Naprawa kamperów

  Naprawa kamperów to usługa, która pozwala na wyeliminowanie wszelkiego rodzaju uszkodzeń, usterek oraz innych wad w pojazdach tego typu. Obejmuje wiele różnych czynności serwisowych realizowanych na poszczególnych komponentach, instalacjach i układach samochodu. Przeprowadzenie profesjonalnej naprawy jest najlepszym sposobem na bezpieczne i skuteczne przywrócenie kampera do pełnej sprawności. Usługi tego typu we Wrocławiu oferuje nasz specjalistyczny

 • Serwis aut dostawczych
  • 27 lipca, 2021

  Serwis aut dostawczych

  Serwis aut dostawczych zajmuje się realizacją przeglądów, napraw i konserwacji samochodów tego typu. Z uwagi na znaczną masę i spore gabaryty, w pojazdach tych występuje wiele elementów narażonych na uszkodzenia. W Japan-Tech kompleksowo zajmujemy się autami dostawczymi, dbając o przywrócenie ich podzespołów do pełnej sprawności technicznej. Usuwamy uszkodzenia, a także wymieniamy zużyte części. Usługi realizujemy w naszym zakładzie we Wrocławiu.

 • Serwis kamperów
  • 20 czerwca, 2021

  Serwis kamperów

  Serwis kamperów to miejsce, w którym przeprowadzane są wszelkiego rodzaju przeglądy, naprawy i konserwacje tego typu pojazdów. Dotyczą one przede wszystkim elementów spełniających funkcję samochodową, na którą składa się wiele różnych podzespołów, układów oraz instalacji. Wsparcie profesjonalnego serwisu chroni przed awariami, a także pozwala na wyeliminowanie wielu usterek i uszkodzeń. We Wrocławiu szeroką ofertę w tym zakresie posiada nasz niezależny zakład Japan-Tech.

 • Naprawa Fiata Ducato
  • 12 maja, 2021

  Naprawa Fiata Ducato

  Naprawa Fiata Ducato jest usługą, z której stosunkowo często skorzystać muszą właściciele tego dostawczego samochodu włoskiego producenta. Produkowany od 1981 roku pojazd jest największym użytkowym autem marki, a zarazem najpopularniejszym modelem w swojej klasie na rynku. Niestety, Fiat Ducato narażony jest na liczne usterki. Ich naprawę we Wrocławiu zlecić można w naszym niezależnym serwisie Japan-Tech.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190