fbpx
 • Wymiana oleju we Wrocławiu
  • 24 listopada, 2023

  Wymiana oleju we Wrocławiu

  Wymiana oleju we Wrocławiu prowadzona jest przez serwis JapanTech od wielu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest ona dla zachowania sprawności każdego silnika. Należy przeprowadzać ją po osiągnięciu odpowiedniego przebiegu od ostatniej wymiany lub gdy upłynie określony czas. W poniższym poradniku przedstawimy podstawowe informacje na temat dopuszczalnych interwałów czasowych i kilometrowych, sprawdzimy jaką rolę pełni olej w silniku oraz jego filtr w układzie smarowania, a także jakie są konsekwencje braku wymiany w odpowiednim czasie.

 • Serwis aut terenowych we Wrocławiu
  • 18 października, 2023

  Serwis aut terenowych we Wrocławiu

  Serwis aut terenowych we Wrocławiu przedstawia kompleksową gamę usług z zakresu konserwacji i napraw, a także diagnostyki, remontów i przeróbek pojazdów na off-roadowe. Jako pracownicy warsztatu JapanTech specjalizujemy się w obsłudze pojazdów azjatyckich (japońskie, koreańskie), jednak niestraszne nam również prace przy autach pochodzących z rodzimego rynku. Nasz serwis ma bardzo szeroką ofertę, wśród której znajdziesz także obsługę zwykłych pojazdów osobowych, począwszy od małych aut miejskich, a na pełnowymiarowych SUV-ach skończywszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

 • Serwis Off-Road we Wrocławiu
  • 11 września, 2023

  Serwis Off-Road we Wrocławiu

  Serwis Off-Road we Wrocławiu oferuje kompleksowe usługi diagnostyki, przeróbek, napraw oraz remontów samochodów terenowych. Niezależnie czy posiadasz taki właśnie pojazd, czy też średniej wielkości SUV-a lub zwykły samochód osobowy, mechanicy Japan-Tech są gotowi do jego pełnej obsługi. Warsztat zajmuje się między innymi silnikami, elektroniką, układami jezdnymi, zawieszeniem czy obsługą klimatyzacji. Specjalizujemy się w obsłudze pojazdów

 • Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu
  • 16 sierpnia, 2023

  Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

  Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu jest miejscem, które raz na czas powinien odwiedzić każdy kierowca z tego miasta i okolic. Większość pojazdów wymaga podjęcia odpowiednich działań w tym układzie przynajmniej raz w roku, zwłaszcza wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy. Prawidłowa praca tego komponentu jest kluczowa dla bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy po miejskich drogach, ponieważ pozwala poprawę warunków w kabinie auta w upalne dni.

 • Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 12 lipca, 2023

  Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu

  Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu to miejsce, w którym właściciele tego typu aut mogą zamawiać usługi dotyczące ich naprawy czy renowacji. Pojazdy przystosowane do poruszania się po nieutwardzonych drogach mogą wymagać kompleksowego przeglądu i konserwacji, ponieważ ich układy i podzespoły są narażone na liczne awarie pod wpływem eksploatacji. W sprawdzonym warsztacie można też przeprowadzić wymianę uszkodzonych komponentów aut off-road.

 • Warsztat off-road we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2023

  Warsztat off-road we Wrocławiu

  Warsztat off-road we Wrocławiu zajmuje się kompleksowymi przeglądami, naprawami i renowacjami samochodów wykorzystywanych do jazdy po drogach nieutwardzonych, w tym szosowych, szutrowych czy leśnych. W większości są to auta terenowe, które z uwagi na specyficzną konstrukcję wymagają umiejętnej obsługi ze strony fachowców. Aby mieć gwarancję skutecznej konserwacji poszczególnych układów czy wymiany uszkodzonych części, warto skorzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu.

 • Serwis 4×4 we Wrocławiu
  • 25 maja, 2023

  Serwis 4×4 we Wrocławiu

  Serwis 4×4 we Wrocławiu zajmuje się specjalistycznymi przeglądami i naprawami samochodów z napędem tego typu, który powszechnie montowany jest w pojazdach terenowych, crossoverach, SUV-ach, Vanach, sedanach czy kombi. Układ ten pozwala na ręczne lub automatyczne dołączenie dodatkowo jednej osi. W rezultacie siła napędowa jest rozdzielana na wszystkie cztery koła w równych proporcjach, co podnosi przyczepność i zwiększa bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach.

 • Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 25 kwietnia, 2023

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu jest sposobem na kompleksowe odnowienie pojazdu przeznaczonego do jazdy po drogach nieutwardzonych. Prace pod tym kątem zawsze powinny być realizowane przez doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie wykonać efektywną konserwację poszczególnych układów i komponentów auta. Aby zyskać pewność profesjonalnej renowacji, warto skorzystać z oferty sprawdzonego zakładu we Wrocławiu.

 • Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 23 marca, 2023

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu to usługa, z której często korzystają miłośnicy off-roadu w tej miejscowości. Aby wszystkie prace serwisowe zostały wykonane profesjonalnie i skutecznie, ich realizacją powinni się zając doświadczeni fachowcy. Auta terenowe mogą wymagać nie tylko naprawy, ale też kompleksowej konserwacji, przebudowy lub przeróbki. W takiej sytuacji również warto rozejrzeć się za odpowiednio wyspecjalizowanym zakładem.

 • Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 21 lutego, 2023

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu wykonywana jest w przypadku aut z silnikami Diesla, w których nastąpiły problemy z jego prawidłowym działaniem. Komponent ten ulega z czasem zapchaniu, przez co po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów pojazd może utracić zdolność do odprowadzania zanieczyszczeń na zewnątrz. Wymiana filtra cząstek stałych jest bardzo kosztowna, dlatego w większości przypadków lepiej zlecić jego naprawę.

 • Diagnostyka silnika we Wrocławiu
  • 3 stycznia, 2023

  Diagnostyka silnika we Wrocławiu

  Diagnostykę silnika we Wrocławiu zleca się wykonywać z dużą częstotliwością. Obecnie większość samochodów poruszających się po drogach tego miasta dysponuje komputerem pokładowym. Za jego pomocą możemy przeprowadzić kompleksową diagnostykę komponentów pojazdu, w tym również jednostki napędowej. W ten sposób da się szybko i poprawnie zidentyfikować różne usterki, których wystąpienie sygnalizowane jest zapaleniem się kontrolki na desce rozdzielczej.

 • Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu
  • 23 grudnia, 2022

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu to często realizowana usługa, z której powszechnie korzystają kierowcy poruszający się takimi pojazdami oraz właściciele całych flot. Filtr cząstek stałych może po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów powodować pewne problemy. Element ten znajduje się na wyposażeniu busów z silnikiem Diesla, a jego wymiana jest stosunkowo droga. Z tego względu lepszym rozwiązaniem jest regeneracja, która polega właśnie na czyszczeniu filtra.

 • Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu
  • 15 listopada, 2022

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu to usługa, z której bardzo często korzystają posiadacze aut z tego miasta oraz jego okolic. Problemy z układem wydechowym mogą prowadzić do trudności z prawidłową redukcją szkodliwych związków, powstałych na skutek pracy silnika. W takiej sytuacji konieczne może się okazać właśnie czyszczenie. Usługa ta zalecana jest zwłaszcza, gdy katalizator ulegnie bezpośredniemu zapchaniu.

 • Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu
  • 25 października, 2022

  Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu

  Wymiana opon na zimowe w naszym warsztacie we Wrocławiu to inwestycja w bezpieczeństwo kierowcy samochodu, jego pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie jest to skomplikowana usługa i zwykle trwa niecałe pół godziny, ale lepiej nie zwlekać z jej wykonaniem do czasu pojawienia się pierwszych mrozów i opadów śniegu. Należy zrobić to odpowiednio wcześnie, aby nie dać się zaskoczyć zmieniającej pogodzie.

 • Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu
  • 29 września, 2022

  Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu

  Chemiczne czyszczenie DPF w naszym serwisie we Wrocławiu jest kompleksową usługą polegającą na usunięciu nagromadzonych pozostałości spalin, takich jak niespalony węgiel i zawarte w nim tlenki metali czy węglowodory, za pomocą specjalnych detergentów. Tę metodę stosuje się, gdy regeneracja pasywna i aktywna już nie pomaga. To dużo tańszy sposób na pozbycie się problemu wadliwego filtra, od kupna nowego elementu. Czyszczenie to przeprowadzamy w naszym serwisie.

 • Serwis opon we Wrocławiu
  • 15 sierpnia, 2022

  Serwis opon we Wrocławiu

  Serwis opon często jest odwiedzany przez kierowców z Wrocławia, którzy mają różnego rodzaju problemy z ogumieniem. W profesjonalnym warsztacie możesz nie tylko wymienić opony letnie na zimowe, ale też przeprowadzać ich kompleksowe naprawy. W wielu przypadkach skorzystanie z usług serwisowych jest dużo bardziej opłacalne niż inwestycja w nowy komplet ogumienia. Sam proces wulkanizacji może być przeprowadzany na różne sposoby, zależnie od stopnia uszkodzeń i rodzaju opon.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190