fbpx
 • Wymiana paska rozrządu we Wrocławiu
  • 17 lipca, 2024

  Wymiana paska rozrządu we Wrocławiu

  Wymiana paska rozrządu we Wrocławiu, którą możesz zlecić w warsztacie Japantech, to niezmiernie ważna czynność eksploatacyjna. Każdy silnik spalinowy posiada układ rozrządu, który najczęściej jest napędzany właśnie za pomocą gumowego paska zębatego, rzadziej łańcucha. W razie zerwania wspomnianego paska w większości silników dochodzi do uszkodzeń, których naprawa pochłania bardzo duże pieniądze. Pasek, ale również łańcuch, należy zatem wymieniać regularnie. Interwały zawsze podane są w książce obsługi samochodu i zwykle są dwa: po określonym przebiegu lub po określonej ilości czasu (zależnie, co nastąpi jako pierwsze). Przekonaj się, jaką rolę rozrząd pełni w samochodzie i dlaczego jego uszkodzenie wywołuje tak kosztowną awarię silnika.

 • Montaż czujników parkowania we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2024

  Montaż czujników parkowania we Wrocławiu

  Montaż czujników parkowania we Wrocławiu to usługa, która może zostać wykonana zarówno dla zupełnie nowego, jak i używanego samochodu. Wciąż nie wszystkie pojazdy są wyposażone w ten niesamowicie przydatny system, włącznie z tymi, które dopiero opuszczają salon. Tymczasem czujniki parkowania to instalacja niesamowicie zwiększająca bezpieczeństwo, pomagająca unikać zderzeń z innymi autami, a przede wszystkim pieszymi. Jako że parkowanie – zwłaszcza w dużych miastach – jest obecnie wyjątkowo utrudnione przez obecność ogromnej liczby pojazdów na drogach, posiadanie takich czujników jest wyjątkowo przydatne.

 • Naprawa ramy 4×4 we Wrocławiu
  • 20 maja, 2024

  Naprawa ramy 4×4 we Wrocławiu

  Naprawa ramy 4×4, realizowana przez nasz serwis we Wrocławiu, może być usługą przydatną każdemu kierowcy auta terenowego. Pojazdy te są użytkowane z dużą intensywnością, a ich konstrukcje poddawane są sporym próbom. Jednocześnie częsta jazda po bezdrożach powoduje, że wewnątrz ram zbiera się ziemia i błoto, które wywołują szybką korozję. Zdarza się, że konstrukcja w osłabionym przez rdzę miejscu pęknie lub wygnie się. Nie oznacza to jednak, że pojazd nadaje się już tylko do zezłomowania. Ramy aut terenowych można bowiem z powodzeniem naprawiać.

 • Warsztat 4×4 we Wrocławiu
  • 17 kwietnia, 2024

  Warsztat 4×4 we Wrocławiu

  Warsztat 4×4 we Wrocławiu oferuje sprawdzone usługi dla każdego posiadacza samochodu terenowego. Auta do off-roadu posiadają napęd na obie osie w standardzie, co pozwala im przemierzać przestrzenie znajdujące się z dala od dróg asfaltowych. Układ napędowy tego typu posiada kilka istotnych elementów, które wymagają regularnego serwisowania, aby służyły bezawaryjnie jak najdłużej. Niestety, nic nie jest wieczne i z czasem może pojawić się usterka skrzyni biegów, skrzynki przekaźnikowej czy mostów napędowych. Warto wtedy skorzystać ze sprawdzonych usług serwisu Japantech.

 • Odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu
  • 21 marca, 2024

  Odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu

  Odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu to zabieg, któremu warto poddawać każdy samochód przynajmniej raz do roku. Pozwala na usunięcie brzydkich zapachów wydostających się z kratek nawiewu, zwiększa wydajność układu, może również zapobiegać poważnym i kosztownym usterkom. Wraz z odgrzybianiem warto zlecić wykonanie pełnego serwisu układu chłodzenia wnętrza, zwłaszcza że sezon letni jest tuż za pasem. Odnalezienie ewentualnych nieszczelności w instalacji i usunięcie ich, a także uzupełnienie czynnika chłodzącego to operacje, które również należy regularnie wykonywać, by utrzymać układ w pełnej sprawności.

 • Naprawa aut terenowych we Wrocławiu
  • 15 lutego, 2024

  Naprawa aut terenowych we Wrocławiu

  Naprawa aut terenowych we Wrocławiu z pewnością zainteresuje każdego lokalnego miłośnika jazdy po bezdrożach. Jak zapewne każdy się zgodzi, możliwość zjechania z utwardzonych szlaków i jazda w nieznane kuszą bardzo mocno. Dodatkowo wiele osób mieszka na co dzień w rejonie, gdzie bez sprawnego technicznie pojazdu 4×4 ciężko byłoby się komfortowo poruszać. Niestety pojazdy off-roadowe, tak jak wszystkie inne samochody, miewają swoje awarie. Konieczne są też specyficzne zabiegi serwisowe, których w tradycyjnych pojazdach się nie wykonuje. Sprawdźmy więc, co najczęściej ulega usterkom w tego typu autach, a także jak je serwisować, by ustrzec się niespodziewanych usterek.

 • Naprawa DPF we Wrocławiu
  • 23 stycznia, 2024

  Naprawa DPF we Wrocławiu

  Naprawa DPF we Wrocławiu to usługa, z której korzysta wielu kierowców. Dotyczy ona głównie właścicieli aut z silnikami diesla, jednak filtry cząstek stałych (DPF) zaczynają pojawiać się powoli także w pojazdach benzynowych. Ich zadaniem jest wyłapywanie cząsteczek sadzy, by nie wydostawały się z rury wydechowej samochodu. Są one bowiem niekorzystne dla środowiska naturalnego, a nowoczesne normy spalin wymusiły stosowanie systemów, takich jak DPF. Niestety nierzadko zdarza się, że filtry ulegają zatkaniu i konieczna jest ich naprawa.

 • Mechanik 4×4 we Wrocławiu
  • 18 grudnia, 2023

  Mechanik 4×4 we Wrocławiu

  Mechanik 4×4 we Wrocławiu będzie pomocny zarówno dla Twojego samochodu osobowego, jak i terenowego. Napęd na wszystkie koła jest bowiem stosowany coraz powszechniej. Wyposaża się w niego nie tylko auta off-roadowe, ale również mocniejsze pojazdy drogowe. Wynika to z konieczności zapewnienia lepszej przyczepności podczas gwałtownego przyspieszania i jazdy z wysoką prędkością, co w przypadku bardzo mocnych silników nie może być realizowane tylko przez jedną oś. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem typów napędu 4×4, częstych usterek w nich występujących oraz sposobów prawidłowej jazdy z ich wykorzystaniem.

 • Wymiana oleju we Wrocławiu
  • 24 listopada, 2023

  Wymiana oleju we Wrocławiu

  Wymiana oleju we Wrocławiu prowadzona jest przez serwis JapanTech od wielu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest ona dla zachowania sprawności każdego silnika. Należy przeprowadzać ją po osiągnięciu odpowiedniego przebiegu od ostatniej wymiany lub gdy upłynie określony czas. W poniższym poradniku przedstawimy podstawowe informacje na temat dopuszczalnych interwałów czasowych i kilometrowych, sprawdzimy jaką rolę pełni olej w silniku oraz jego filtr w układzie smarowania, a także jakie są konsekwencje braku wymiany w odpowiednim czasie.

 • Serwis aut terenowych we Wrocławiu
  • 18 października, 2023

  Serwis aut terenowych we Wrocławiu

  Serwis aut terenowych we Wrocławiu przedstawia kompleksową gamę usług z zakresu konserwacji i napraw, a także diagnostyki, remontów i przeróbek pojazdów na off-roadowe. Jako pracownicy warsztatu JapanTech specjalizujemy się w obsłudze pojazdów azjatyckich (japońskie, koreańskie), jednak niestraszne nam również prace przy autach pochodzących z rodzimego rynku. Nasz serwis ma bardzo szeroką ofertę, wśród której znajdziesz także obsługę zwykłych pojazdów osobowych, począwszy od małych aut miejskich, a na pełnowymiarowych SUV-ach skończywszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

 • Serwis Off-Road we Wrocławiu
  • 11 września, 2023

  Serwis Off-Road we Wrocławiu

  Serwis Off-Road we Wrocławiu oferuje kompleksowe usługi diagnostyki, przeróbek, napraw oraz remontów samochodów terenowych. Niezależnie czy posiadasz taki właśnie pojazd, czy też średniej wielkości SUV-a lub zwykły samochód osobowy, mechanicy Japan-Tech są gotowi do jego pełnej obsługi. Warsztat zajmuje się między innymi silnikami, elektroniką, układami jezdnymi, zawieszeniem czy obsługą klimatyzacji. Specjalizujemy się w obsłudze pojazdów

 • Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu
  • 16 sierpnia, 2023

  Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

  Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu jest miejscem, które raz na czas powinien odwiedzić każdy kierowca z tego miasta i okolic. Większość pojazdów wymaga podjęcia odpowiednich działań w tym układzie przynajmniej raz w roku, zwłaszcza wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy. Prawidłowa praca tego komponentu jest kluczowa dla bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy po miejskich drogach, ponieważ pozwala poprawę warunków w kabinie auta w upalne dni.

 • Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 12 lipca, 2023

  Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu

  Serwis samochodów terenowych we Wrocławiu to miejsce, w którym właściciele tego typu aut mogą zamawiać usługi dotyczące ich naprawy czy renowacji. Pojazdy przystosowane do poruszania się po nieutwardzonych drogach mogą wymagać kompleksowego przeglądu i konserwacji, ponieważ ich układy i podzespoły są narażone na liczne awarie pod wpływem eksploatacji. W sprawdzonym warsztacie można też przeprowadzić wymianę uszkodzonych komponentów aut off-road.

 • Warsztat off-road we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2023

  Warsztat off-road we Wrocławiu

  Warsztat off-road we Wrocławiu zajmuje się kompleksowymi przeglądami, naprawami i renowacjami samochodów wykorzystywanych do jazdy po drogach nieutwardzonych, w tym szosowych, szutrowych czy leśnych. W większości są to auta terenowe, które z uwagi na specyficzną konstrukcję wymagają umiejętnej obsługi ze strony fachowców. Aby mieć gwarancję skutecznej konserwacji poszczególnych układów czy wymiany uszkodzonych części, warto skorzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu.

 • Serwis 4×4 we Wrocławiu
  • 25 maja, 2023

  Serwis 4×4 we Wrocławiu

  Serwis 4×4 we Wrocławiu zajmuje się specjalistycznymi przeglądami i naprawami samochodów z napędem tego typu, który powszechnie montowany jest w pojazdach terenowych, crossoverach, SUV-ach, Vanach, sedanach czy kombi. Układ ten pozwala na ręczne lub automatyczne dołączenie dodatkowo jednej osi. W rezultacie siła napędowa jest rozdzielana na wszystkie cztery koła w równych proporcjach, co podnosi przyczepność i zwiększa bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach.

 • Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 25 kwietnia, 2023

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu jest sposobem na kompleksowe odnowienie pojazdu przeznaczonego do jazdy po drogach nieutwardzonych. Prace pod tym kątem zawsze powinny być realizowane przez doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie wykonać efektywną konserwację poszczególnych układów i komponentów auta. Aby zyskać pewność profesjonalnej renowacji, warto skorzystać z oferty sprawdzonego zakładu we Wrocławiu.

 • Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 23 marca, 2023

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu to usługa, z której często korzystają miłośnicy off-roadu w tej miejscowości. Aby wszystkie prace serwisowe zostały wykonane profesjonalnie i skutecznie, ich realizacją powinni się zając doświadczeni fachowcy. Auta terenowe mogą wymagać nie tylko naprawy, ale też kompleksowej konserwacji, przebudowy lub przeróbki. W takiej sytuacji również warto rozejrzeć się za odpowiednio wyspecjalizowanym zakładem.

 • Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 21 lutego, 2023

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu wykonywana jest w przypadku aut z silnikami Diesla, w których nastąpiły problemy z jego prawidłowym działaniem. Komponent ten ulega z czasem zapchaniu, przez co po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów pojazd może utracić zdolność do odprowadzania zanieczyszczeń na zewnątrz. Wymiana filtra cząstek stałych jest bardzo kosztowna, dlatego w większości przypadków lepiej zlecić jego naprawę.

 • Diagnostyka silnika we Wrocławiu
  • 3 stycznia, 2023

  Diagnostyka silnika we Wrocławiu

  Diagnostykę silnika we Wrocławiu zleca się wykonywać z dużą częstotliwością. Obecnie większość samochodów poruszających się po drogach tego miasta dysponuje komputerem pokładowym. Za jego pomocą możemy przeprowadzić kompleksową diagnostykę komponentów pojazdu, w tym również jednostki napędowej. W ten sposób da się szybko i poprawnie zidentyfikować różne usterki, których wystąpienie sygnalizowane jest zapaleniem się kontrolki na desce rozdzielczej.

 • Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu
  • 23 grudnia, 2022

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu to często realizowana usługa, z której powszechnie korzystają kierowcy poruszający się takimi pojazdami oraz właściciele całych flot. Filtr cząstek stałych może po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów powodować pewne problemy. Element ten znajduje się na wyposażeniu busów z silnikiem Diesla, a jego wymiana jest stosunkowo droga. Z tego względu lepszym rozwiązaniem jest regeneracja, która polega właśnie na czyszczeniu filtra.

 • Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu
  • 15 listopada, 2022

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu to usługa, z której bardzo często korzystają posiadacze aut z tego miasta oraz jego okolic. Problemy z układem wydechowym mogą prowadzić do trudności z prawidłową redukcją szkodliwych związków, powstałych na skutek pracy silnika. W takiej sytuacji konieczne może się okazać właśnie czyszczenie. Usługa ta zalecana jest zwłaszcza, gdy katalizator ulegnie bezpośredniemu zapchaniu.

 • Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu
  • 25 października, 2022

  Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu

  Wymiana opon na zimowe w naszym warsztacie we Wrocławiu to inwestycja w bezpieczeństwo kierowcy samochodu, jego pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie jest to skomplikowana usługa i zwykle trwa niecałe pół godziny, ale lepiej nie zwlekać z jej wykonaniem do czasu pojawienia się pierwszych mrozów i opadów śniegu. Należy zrobić to odpowiednio wcześnie, aby nie dać się zaskoczyć zmieniającej pogodzie.

 • Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu
  • 29 września, 2022

  Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu

  Chemiczne czyszczenie DPF w naszym serwisie we Wrocławiu jest kompleksową usługą polegającą na usunięciu nagromadzonych pozostałości spalin, takich jak niespalony węgiel i zawarte w nim tlenki metali czy węglowodory, za pomocą specjalnych detergentów. Tę metodę stosuje się, gdy regeneracja pasywna i aktywna już nie pomaga. To dużo tańszy sposób na pozbycie się problemu wadliwego filtra, od kupna nowego elementu. Czyszczenie to przeprowadzamy w naszym serwisie.

 • Serwis opon we Wrocławiu
  • 15 sierpnia, 2022

  Serwis opon we Wrocławiu

  Serwis opon często jest odwiedzany przez kierowców z Wrocławia, którzy mają różnego rodzaju problemy z ogumieniem. W profesjonalnym warsztacie możesz nie tylko wymienić opony letnie na zimowe, ale też przeprowadzać ich kompleksowe naprawy. W wielu przypadkach skorzystanie z usług serwisowych jest dużo bardziej opłacalne niż inwestycja w nowy komplet ogumienia. Sam proces wulkanizacji może być przeprowadzany na różne sposoby, zależnie od stopnia uszkodzeń i rodzaju opon.

 • Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 20 lipca, 2022

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu jest bardzo popularną usługą. Wielu kierowców z tego miasta i jego okolic dysponuje bowiem samochodami z silnikami Diesla, w których standardowo montuje się ten komponent. Z jego eksploatacją wiążą się jednak różne problemy, które zwykle występują już po przejechaniu kilkudziesięciu tys. kilometrów. Wysokie koszty naprawy filtra DPF sprawiają, że częściej przeprowadzane jest jego czyszczenie. Takie usługi oferujemy w naszym serwisie Japan-Tech.

 • Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2022

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu jest usługą, której często poszukują posiadacze aut takiego właśnie pochodzenia. O ile znalezienie serwisu obsługującego standardowe pojazdy europejskie jest dość łatwe, o tyle w przypadku wielu modeli marek azjatyckich występują różne problemy z zatrudnieniem odpowiednich fachowców. Wynika to ze specyficznej konstrukcji pojazdów, a także ograniczonej dostępności części zamiennych. Istnieje jednak sposób na to, aby sprawnie i bezpiecznie serwisować auta japońskie.

 • Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 14 maja, 2022

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu należy do usług wyjątkowo często zamawianych przez kierowców z tego miasta, którzy dysponują samochodami z silnikami Diesla. Filtra DPF jest bowiem dość problematycznym komponentem, który stosunkowo często się zapycha i przestaje prawidłowo pracować. Koszt wymiany tego elementu na nowy jest dość wysoki, dlatego bardziej ekonomiczna będzie regeneracja. We Wrocławiu taką usługę oferuje nasz serwis Japan Tech.

 • Tłumikarz we Wrocławiu
  • 21 kwietnia, 2022

  Tłumikarz we Wrocławiu

  Tłumikarz we Wrocławiu specjalizuje się w realizacji usług serwisowych dotyczących tłumika oraz innych elementów układu wydechowego, które mogą sprawiać różne problemy właścicielom samochodów z tego miasta. Jego działania skupiają się przede wszystkim na naprawach, wymianach i czyszczeniu, a także diagnostyce. Poza tłumikami fachowiec ten może się również zająć filtrami DPF czy katalizatorami. Kompleksową ofertę serwisową we Wrocławiu posiada nasz niezależny warsztat JapanTech.

 • Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu
  • 20 marca, 2022

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu zależy od wielu różnych czynników, dlatego zawsze jest ustalana indywidualnie. Na ponoszone koszty wpływa zarówno sam stan tego elementu, jak i zakres prac niezbędnych do wykonania. Usługa czyszczenia jest bardzo często zlecana posiadaczom aut z silnikiem Diesla z Wrocławia i okolic, ponieważ filtr cząstek stałych zaczyna sprawiać problemy już po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów.

 • Elektromechanika we Wrocławiu
  • 20 lutego, 2022

  Elektromechanika we Wrocławiu

  Elektromechanika we Wrocławiu cieszy się niemałą popularnością, ponieważ właściciele samochodów z tego miasta coraz częściej poszukują specjalistycznych usług serwisowych. Zapotrzebowanie na taką obsługę sprawia, że firmy działające na rynku motoryzacyjnym muszą kompleksowo poszerzać swoją ofertę o nowe pakiety. We Wrocławiu kompleksowe usługi w zakresie serwisowania elektryki i elektroniki pojazdowej świadczy nasz niezależny zakład Japan-Tech.

 • Regeneracja DPF we Wrocławiu
  • 19 stycznia, 2022

  Regeneracja DPF we Wrocławiu

  Regeneracja DPF we Wrocławiu to popularna usługa, którą często zlecają zamieszkujący to miasto posiadacze samochodów z silnikami Diesla. Filtr cząstek stałych może ulec zapchaniu po przejechaniu znacznej liczby kilometrów, co prowadzi do problemów z jego pracą i odprowadzaniem zanieczyszczeń. Ze względu na wysoki koszt wymiany tego elementu lepszym rozwiązanie jest jego regeneracja. Taką usługę zlecić można w naszym warsztacie Japan-Tech.

 • Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu
  • 24 grudnia, 2021

  Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

  Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu należy do usług bardzo powszechnie zlecanych przez kierowców z tego miasta, a także jego okolic. Odpowiednie działania w tym układzie trzeba wykonać każdego roku, kiedy nadchodzą cieplejsze miesiące. Sprawna klimatyzacja ma szczególne znaczenie wówczas, gdy auto porusza się głównie po drogach miejskich. Aby uniknąć niekomfortowych warunków podczas jazdy w upalne dni, warto skorzystać z usług naszego warsztatu Japan-Tech.

 • Czyszczenie DPF we Wrocławiu
  • 15 listopada, 2021

  Czyszczenie DPF we Wrocławiu

  Czyszczenie DPF we Wrocławiu należy do usług bardzo często poszukiwanych przez kierowców z tego miasta i okolic. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów filtr cząstek stałych montowany w nowoczesnych samochodach z silnikiem Diesla może sprawiać sporo problemów. Wymiana DPF jest bardzo kosztowna, jednak w większości przypadków wystarczy przeprowadzenie odpowiedniej regeneracji. We Wrocławiu takie usługi oferuje nasz serwis Japan-Tech.

 • Serwis busów
  • 15 października, 2021

  Serwis busów

  Serwis busów to miejsce, w którym realizowane są wszelkiego rodzaju naprawy tego typu samochodów. Pojazdy te charakteryzują się bardzo specyficzną budową i dysponują unikalnymi dla nich podzespołami, dlatego wszystkie ewentualne awarie powinny być usuwane przez doświadczonych fachowców. Profesjonalne przeglądy i naprawy busów we Wrocławiu realizuje nasz niezależny warsztat JapanTech, w którym zawsze korzystamy ze specjalistycznych

 • Naprawa busów
  • 10 września, 2021

  Naprawa busów

  Naprawa busów zawsze powinna być przeprowadzana w specjalistycznym warsztacie. Z uwagi na specyficzną konstrukcję i podzespoły stosowane w tych samochodach, wymagają one doboru odpowiednich metod warsztatowych oraz wykorzystania profesjonalnych narzędzi. Busy przeznaczone są do przewozu osób, dlatego ze względów bezpieczeństwa muszą być w pełni sprawne. Ich naprawą we Wrocławiu zajmuje się zakład JapanTech.

 • Naprawa kamperów
  • 26 sierpnia, 2021

  Naprawa kamperów

  Naprawa kamperów to usługa, która pozwala na wyeliminowanie wszelkiego rodzaju uszkodzeń, usterek oraz innych wad w pojazdach tego typu. Obejmuje wiele różnych czynności serwisowych realizowanych na poszczególnych komponentach, instalacjach i układach samochodu. Przeprowadzenie profesjonalnej naprawy jest najlepszym sposobem na bezpieczne i skuteczne przywrócenie kampera do pełnej sprawności. Usługi tego typu we Wrocławiu oferuje nasz specjalistyczny

 • Serwis aut dostawczych
  • 27 lipca, 2021

  Serwis aut dostawczych

  Serwis aut dostawczych zajmuje się realizacją przeglądów, napraw i konserwacji samochodów tego typu. Z uwagi na znaczną masę i spore gabaryty, w pojazdach tych występuje wiele elementów narażonych na uszkodzenia. W Japan-Tech kompleksowo zajmujemy się autami dostawczymi, dbając o przywrócenie ich podzespołów do pełnej sprawności technicznej. Usuwamy uszkodzenia, a także wymieniamy zużyte części. Usługi realizujemy w naszym zakładzie we Wrocławiu.

 • Serwis kamperów
  • 20 czerwca, 2021

  Serwis kamperów

  Serwis kamperów to miejsce, w którym przeprowadzane są wszelkiego rodzaju przeglądy, naprawy i konserwacje tego typu pojazdów. Dotyczą one przede wszystkim elementów spełniających funkcję samochodową, na którą składa się wiele różnych podzespołów, układów oraz instalacji. Wsparcie profesjonalnego serwisu chroni przed awariami, a także pozwala na wyeliminowanie wielu usterek i uszkodzeń. We Wrocławiu szeroką ofertę w tym zakresie posiada nasz niezależny zakład Japan-Tech.

 • Naprawa Fiata Ducato
  • 12 maja, 2021

  Naprawa Fiata Ducato

  Naprawa Fiata Ducato jest usługą, z której stosunkowo często skorzystać muszą właściciele tego dostawczego samochodu włoskiego producenta. Produkowany od 1981 roku pojazd jest największym użytkowym autem marki, a zarazem najpopularniejszym modelem w swojej klasie na rynku. Niestety, Fiat Ducato narażony jest na liczne usterki. Ich naprawę we Wrocławiu zlecić można w naszym niezależnym serwisie Japan-Tech.

 • Naprawa Iveco
  • 14 kwietnia, 2021

  Naprawa Iveco

  Naprawa Iveco to usługa, z której bardzo często korzystają właściciele samochodów tej marki. Pojazdy te od lat z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku, jednak narażone są różne uszkodzenia. Niektóre z tych awarii to łatwe do usunięcia usterki, podczas gdy inne mogą wymagać szczegółowej diagnostyki oraz wielu specjalistycznych działań serwisowych. Aby skutecznie naprawić samochód marki Iveco,

 • Nabijanie klimatyzacji we Wrocławiu
  • 14 marca, 2021
  • 1193
  • 0

  Nabijanie klimatyzacji we Wrocławiu

  Nabijanie klimatyzacji we Wrocławiu polega na uzupełnieniu jej odpowiednim czynnikiem chłodzącym. Usługa ta przeprowadzana jest w tym mieście bardzo często, ze względu na intensywną eksploatację pojazdów oraz szybkie zużywanie się chłodziwa. Klimatyzacja samochodowa wymaga też regularnego sprawdzania pod kątem ewentualnych usterek, czyli wykonania pełnej diagnostyki szczelności. Takie usługi we Wrocławiu oferuje niezależny serwis Japantech. Spis

 • Naprawa samochodów dostawczych
  • 22 lutego, 2021

  Naprawa samochodów dostawczych

  Naprawa samochodów dostawczych może dotyczyć wielu różnych usterek, które występują w autach tego typu. Duże gabaryty i wysoka masa całkowita sprawiają, że pojazdy te są szczególnie narażone na awarie powstałe w skutek wypadku lub nadmiernego wyeksploatowania kluczowych podzespołów. Aby samochód dostawczy mógł bezpiecznie i efektywnie przewozić ładunki, powinien być utrzymany w należytym stanie technicznym. Naprawami

 • Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu
  • 15 stycznia, 2021

  Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu

  Serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu to miejsce, w którym przeprowadzane są kompleksowe usługi naprawcze i konserwacyjne pojazdów tego typu. Auta dostawcze posiadają dużą masę całkowitą i przystosowane są do przewozu sporych ładunków, dlatego zawsze muszą być utrzymane w nienagannym stanie technicznym. Usługi serwisowe dla samochodów z tej kategorii oferuje niezależny zakład Japan-Tech, który swoją siedzibę

 • Autoserwis we Wrocławiu
  • 18 grudnia, 2020

  Autoserwis we Wrocławiu

  Autoserwis we Wrocławiu to miejsce, w którym zlecić można realizację wielu usług naprawczych. Przy wyborze warsztatu samochodowego w tym mieście, warto zwrócić na doświadczenie pracowników oraz profesjonalne wyposażenie danego zakładu. W ten sposób zyskać można gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane w sposób fachowy oraz terminowy. Na terenie Wrocławia szeroką ofertę serwisową posiada niezależny zakład

 • Blacharz i lakiernik we Wrocławiu
  • 10 listopada, 2020

  Blacharz i lakiernik we Wrocławiu

  Blacharz i lakiernik we Wrocławiu to profesje, które cieszą się bardzo dużą popularnością w tym mieście. Usługi dotyczące napraw nadwozia oraz innych metalowych elementów pojazdu realizowane są wyjątkowo często, co wynika z dużej podatności tych części na uszkodzenia. Prace serwisowe w tym zakresie powinny być przeprowadzane starannie, aby zapewnić jak najmniejszą ingerencję w powłoki oraz

 • Lakierowanie samochodu we Wrocławiu
  • 22 października, 2020
  • 3944
  • 0

  Lakierowanie samochodu we Wrocławiu

  Lakierowanie samochodu we Wrocławiu jest usługą bardzo powszechnie przeprowadzaną w tym mieście. Większość kierowców musi na pewnym etapie zmierzyć się z koniecznością naprawy nadwozia, a nierzadko całkowitej wymiany powłoki. Profesjonalnie wykonana usługa to gwarancja najlepszego efektu wizualnego, który nie zdradzi żadnej ingerencji w stan pojazdu. Usługi związane z lakierowaniem aut oferuje we Wrocławiu serwis Japantech.

 • Serwis Mazdy we Wrocławiu
  • 12 października, 2020

  Serwis Mazdy we Wrocławiu

  Serwis Mazdy we Wrocławiu należy do najczęściej poszukiwanych w tym mieście punktów warsztatowych. Samochody tego japońskiego producenta cieszą się bardzo dużą popularnością wśród polskich kierowców, zwłaszcza te pochodzące z rynku wtórnego. Wiele modeli Mazdy posiada sporo zalet, jednak nie są to niestety auta bezawaryjne. Sposobem na pozbycie się różnych usterek może być skorzystanie z usług

 • Regeneracja chłodnicy we Wrocławiu
  • 15 sierpnia, 2020

  Regeneracja chłodnicy we Wrocławiu

  Regeneracja chłodnicy to proces, który polega na wymianie rdzenia tego komponentu na nowy. Przeprowadzenie tej usługi może stanowić alternatywę dla zakupu nowego wymiennika ciepła. Regeneracja szczególnie polecana jest w przypadku starszych lub nietypowych pojazdów, dla których oferta części zamiennych układu chłodzenia jest znacząco ograniczona. Spis treści Efektu braku chłodzenia jednostki napędowej Zalecenia do regeneracji lub

 • Blacharstwo we Wrocławiu. W czym się specjalizujemy?
  • 12 lipca, 2020

  Blacharstwo we Wrocławiu. W czym się specjalizujemy?

  Blacharstwo we Wrocławiu cieszy się niesłabnącą popularnością, a usługi związane z tym specyficznym działem technologii pojazdowej realizowane są niezwykle często. Naprawy nadwozia oraz innych metalowych elementów samochodu zawsze powinny być przeprowadzane z dużą starannością. Profesjonalny warsztat jest w stanie usunąć różne uszkodzenia, zapewniając przy tym minimalną ingerencję w stan powłok. Kompleksowe usługi blacharskie na terenie

 • Ustawienie zbieżności we Wrocławiu. Co warto wiedzieć?
  • 25 czerwca, 2020
  • 1911
  • 0

  Ustawienie zbieżności we Wrocławiu. Co warto wiedzieć?

  Ustawienie zbieżności we Wrocławiu to jedna z usług, o której zleceniu powinien pomyśleć każdy kierowca. Należy ona do czynności związanych z prawidłową regulacją geometrii kół, co znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Jej umiejętne przeprowadzenie przedłuża też żywotność opon i elementów układu kierowniczego czy zawieszenia. Usługi związane z ustawieniem geometrii kół oferuje niezależny serwis

 • Mechanika pojazdowa we Wrocławiu
  • 15 maja, 2020
  • 1311
  • 0

  Mechanika pojazdowa we Wrocławiu

  Mechanika pojazdowa we Wrocławiu należy do wyjątkowo popularnych usług. Poszukując specjalistycznego warsztatu samochodowego, warto wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Kluczowe znaczenie ma optymalny stosunek ceny do jakości, rzetelna obsługa, wysoka jakość stosowanych części, bogate zaplecze techniczne oraz nienaganne kompetencje zatrudnionych mechaników. Wszystkie te wymagania z powodzeniem spełnia wrocławska firma Japan-Tech. Spis treści Oferta Japan-Tech

 • Elektronika samochodowa we Wrocławiu
  • 20 kwietnia, 2020

  Elektronika samochodowa we Wrocławiu

  Elektronika samochodowa we Wrocławiu dotyczy szeregu usług z działu elektroniki użytkowej, powszechnie realizowanych w tym mieście. Zastosowanie elementów elektronicznych w motoryzacji stale wzrasta. Obecnie stanowią one nawet kilkadziesiąt procent całej wartości materialnej pojazdów. Komponenty te są niestety narażone na liczne awarie. Naprawą elektroniki samochodowej we Wrocławiu zajmuje się profesjonalny serwis JapanTech. Spis treści Układy elektroniczne

 • Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu
  • 20 marca, 2020

  Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu

  Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu cieszy się niesłabnącą popularnością. Powodzenie fachowców oferujących naprawy i renowacje karoserii wynika z dużego zapotrzebowania na tego rodzaju usługi. Powszechnie realizują je zarówno centra likwidacji szkód, jak i profesjonalne warsztaty. We Wrocławiu na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy Japan-Tech, której pracownicy są w stanie skutecznie odnowić praktycznie każdy element nadwozia. Spis

 • Mechanik samochodowy we Wrocławiu
  • 25 lutego, 2020
  • 1060
  • 0

  Mechanik samochodowy we Wrocławiu

  Mechanik samochodowy we Wrocławiu należy do najczęściej poszukiwanych w tym mieście fachowców. Jedynie w profesjonalnym warsztacie dokonać można nie tyko drobnych napraw, ale też przeprowadzić gruntowny remont auta. Usługi serwisowe powinny obejmować fachową diagnostykę, a także sprawną realizację wszystkich prac. Na szczególną uwagę w obszarze wrocławskiej aglomeracji zasługuje oferta firmy JapanTech. Spis treści Profesjonalne wyposażenie

 • Lakiernik we Wrocławiu
  • 24 stycznia, 2020
  • 1025
  • 0

  Lakiernik we Wrocławiu

  Usługi lakiernika we Wrocławiu dostępne są m.in. w JapanTech. Jest to specjalistyczny i niezależny zakład, który oferuje kompleksowe usługi autoserwisowe. Specjalnością firmy są pojazdy koreańskie i japońskie, jednak obsługujemy także samochody innych marek. Atutem naszej oferty są korzystniejsze niż w autoryzowanych stajach obsługi ceny. Zapewniamy jednocześnie najwyższą jakość wszystkich świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się

 • Elektromechanik we Wrocławiu. Sprawdź w Japan-Tech
  • 13 grudnia, 2019
  • 1531
  • 0

  Elektromechanik we Wrocławiu. Sprawdź w Japan-Tech

  Elektromechanik we Wrocławiu zawsze powinien być wybierany na podstawie odpowiednich wytycznych. Rynek motoryzacyjny charakteryzuje się obecnie coraz większym zapotrzebowaniem na specjalistyczne usługi serwisowe. Warsztaty samochodowe muszą więc nieustannie wzbogacać swoją ofertę o nowe rozwiązania. Szeroki zakres usług związanych z naprawą elektryki i elektroniki samochodowej posiada w swojej ofercie Japan-Tech. Spis treści Systemy zabezpieczeń samochodowych Prace

 • Warsztat samochodowy we Wrocławiu. Co możemy Ci zaoferować?
  • 3 grudnia, 2019
  • 2200
  • 0

  Warsztat samochodowy we Wrocławiu. Co możemy Ci zaoferować?

  Warsztat samochodowy we Wrocławiu JapanTech to miejsce, w którym realizowane są kompleksowe usługi serwisowe. Doświadczenie pracowników i dostęp do profesjonalnego zaplecza dają pewność, że każde zadanie wykonane zostanie fachowo. Nasze naprawy obejmowane są gwarancją, a wszystkie auta wracają do klientów w nienagannym stanie. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu JapanTech. Spis treści JapanTech Zasady współpracy

 • Mechanik we Wrocławiu. Wybierz profesjonalistów!
  • 15 listopada, 2019

  Mechanik we Wrocławiu. Wybierz profesjonalistów!

  Mechanik we Wrocławiu musi posiadać kompleksową i atrakcyjną ofertę, aby utrzymać wysoką pozycję na niezwykle konkurencyjnym rynku. Nieustannie wzrastają wymagania kierowców, a tym samym zwiększa się zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi. Odbiorcy oczekują profesjonalizmu, licząc przy tym na ceny niższe niż w autoryzowanych stacjach obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego warsztatu Japan-Tech, którego usługi

 • Serwis samochodowy we Wrocławiu. Postaw na profesjonalizm
  • 24 września, 2019
  • 1519
  • 0

  Serwis samochodowy we Wrocławiu. Postaw na profesjonalizm

  Serwis samochodowy we Wrocławiu powinien być miejscem, w którym dokonasz zarówno bieżących napraw auta, jak i gruntownych remontów. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, szybka i skuteczna diagnostyka, a także indywidualne podejście do każdego klienta to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Przyjedź, zapoznaj się z ofertą i powierz nam swój pojazd, a rezultaty Cię

 • Wymiana opon we Wrocławiu? Sprawdź w Japan-Tech
  • 11 września, 2019
  • 2446
  • 0

  Wymiana opon we Wrocławiu? Sprawdź w Japan-Tech

  Wymiana opon we Wrocławiu? Zapraszamy do Japan-Tech! Szanujemy Twój czas, dlatego u nas nie trafisz na długiej kolejki. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza online i umów się na konkretny termin. Terminowość usług to jeden z naszych priorytetów. Wykonujemy wymiany opon we wszystkich samochodów, przy czym specjalizujemy się w markach japońskich i koreańskich. Zapewniamy realizację usług

 • Jak wybrać dobrego lakiernika we Wrocławiu?
  • 22 sierpnia, 2019
  • 3025
  • 0

  Jak wybrać dobrego lakiernika we Wrocławiu?

  Dobry lakiernik we Wrocławiu może być Ci potrzebny w wielu sytuacjach. Poważny wypadek, drobna stłuczka, czy przypadkowe zarysowanie powstałe przy parkowaniu to tylko niektóre z nich. Uszkodzenie karoserii to główny powód wizyt w warsztatach lakierniczych, są jednak kierowcy, którzy korzystają z usług profesjonalistów regularnie. Dzięki temu pojazd zawsze może cieszyć oko nienagannym wyglądem i świeżym

 • Blacharz we Wrocławiu. Wybierz sprawdzone usługi
  • 15 lipca, 2019

  Blacharz we Wrocławiu. Wybierz sprawdzone usługi

  Blacharz we Wrocławiu to specjalista poszukiwany przez wielu klientów. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna mieć doświadczenie i zmysł artystyczny połączony z doskonałą techniką. Nasi specjaliści kompleksowo wykonują usługi blacharskie na najwyższym poziomie. Dlatego, jeżeli Twój samochód wymaga napraw blacharskich, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś. Spis treści: Jak wygląda praca tego fachowca? Gdzie

 • Elektryk samochodowy we Wrocławiu
  • 16 czerwca, 2019
  • 6729
  • 0

  Elektryk samochodowy we Wrocławiu

  Elektryk samochodowy we Wrocławiu realizuje usługi, które obejmują bardzo szerokie spektrum zagadnień. Specyficzne zapotrzebowanie rynkowe sprawia, że staramy się jak najlepiej dopasowywać naszą ofertę do wymagań klientów. Oto usługi w dziedzinie elektryki i elektroniki samochodowej, które świadczymy w ramach działalności warsztatu Japan-Tech. Spis treści: Oferta Montaż czujników parkowania Montaż kamer cofania Gdzie nas znajdziesz? Montaż

 • Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa na terenie Wrocławia
  • 22 maja, 2019
  • 1621
  • 0

  Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa na terenie Wrocławia

  Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa oferowane przez działającą we Wrocławiu firmę Japan-Tech to rozwiązanie dla każdego właściciela samochodu, który marzy o tym, aby jego auto pozostawało w jak najlepszym stanie przez możliwie najdłuższy czas. Wszyscy wiedzą bowiem, że codzienne podróżowanie sprzyja pojawianiu się różnego rodzaju rys czy uszkodzeń zderzaka albo drzwi. Bez względu na to,

 • Konserwacja podwozia we Wrocławiu – poznaj ofertę Japan-Tech
  • 17 kwietnia, 2019
  • 2270
  • 0

  Konserwacja podwozia we Wrocławiu – poznaj ofertę Japan-Tech

  Konserwację podwozia we Wrocławiu oferuje między innymi niezależny serwis specjalistyczny Japan-Tech. Celem tego zabiegu jest zapobieganie korozji, jednak aby dokładnie zrozumieć, czym jest korodowanie metali trzeba się cofnąć do etymologicznej podstawy słowa ,,korozja” dla którego źródłosłowem jest łacińskie ,,corrosio” oznaczające zżeranie. Korozja to proces zachodzenia reakcji chemicznych ze składnikami z otoczenia, prowadzący do stopniowego niszczenia

 • Czym się kierować przy wyborze lakiernika samochodowego we Wrocławiu?
  • 11 marca, 2019

  Czym się kierować przy wyborze lakiernika samochodowego we Wrocławiu?

  Zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego lakiernika samochodowego we Wrocławiu? W tak dużym mieście, gdzie ofert naprawdę nie brakuje, nie jest to łatwe. A przecież nikt nie chciałby powierzyć samochodu w niewłaściwe ręce. Polecenia znajomych również mogą okazać się nietrafione. Wybór powinien być mocno przemyślany. Dlatego też warto wiedzieć, jakimi kryteriami warto się kierować przy wyborze

 • Jak wybrać profesjonalny zakład blacharski we Wrocławiu?
  • 11 lutego, 2019

  Jak wybrać profesjonalny zakład blacharski we Wrocławiu?

  Każdy wrocławski kierowca potrzebuje czasem profesjonalnego zakładu blacharskiego. Zarówno kompleksowe naprawy aut powypadkowych, jak i drobne korekty lakieru warto bowiem powierzyć specjalistom. W ten sposób można sprawnie i szybko wyeliminować większość szkód, a jednocześnie zyskać pewność przywrócenia pojazdu do nienagannego stanu technicznego oraz wizualnego. Gdzie szukać osób o odpowiednich kwalifikacjach? Spis treści: Drobne naprawy Naprawy

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190