fbpx
 • Serwis 4×4 we Wrocławiu
  • 25 maja, 2023

  Serwis 4×4 we Wrocławiu

  Serwis 4×4 we Wrocławiu zajmuje się specjalistycznymi przeglądami i naprawami samochodów z napędem tego typu, który powszechnie montowany jest w pojazdach terenowych, crossoverach, SUV-ach, Vanach, sedanach czy kombi. Układ ten pozwala na ręczne lub automatyczne dołączenie dodatkowo jednej osi. W rezultacie siła napędowa jest rozdzielana na wszystkie cztery koła w równych proporcjach, co podnosi przyczepność i zwiększa bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach.

 • Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 25 kwietnia, 2023

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu

  Renowacja samochodów terenowych we Wrocławiu jest sposobem na kompleksowe odnowienie pojazdu przeznaczonego do jazdy po drogach nieutwardzonych. Prace pod tym kątem zawsze powinny być realizowane przez doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie wykonać efektywną konserwację poszczególnych układów i komponentów auta. Aby zyskać pewność profesjonalnej renowacji, warto skorzystać z oferty sprawdzonego zakładu we Wrocławiu.

 • Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu
  • 23 marca, 2023

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu

  Naprawa samochodów terenowych we Wrocławiu to usługa, z której często korzystają miłośnicy off-roadu w tej miejscowości. Aby wszystkie prace serwisowe zostały wykonane profesjonalnie i skutecznie, ich realizacją powinni się zając doświadczeni fachowcy. Auta terenowe mogą wymagać nie tylko naprawy, ale też kompleksowej konserwacji, przebudowy lub przeróbki. W takiej sytuacji również warto rozejrzeć się za odpowiednio wyspecjalizowanym zakładem.

 • Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 21 lutego, 2023

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Naprawa filtra cząstek stałych we Wrocławiu wykonywana jest w przypadku aut z silnikami Diesla, w których nastąpiły problemy z jego prawidłowym działaniem. Komponent ten ulega z czasem zapchaniu, przez co po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów pojazd może utracić zdolność do odprowadzania zanieczyszczeń na zewnątrz. Wymiana filtra cząstek stałych jest bardzo kosztowna, dlatego w większości przypadków lepiej zlecić jego naprawę.

 • Diagnostyka silnika we Wrocławiu
  • 3 stycznia, 2023

  Diagnostyka silnika we Wrocławiu

  Diagnostykę silnika we Wrocławiu zleca się wykonywać z dużą częstotliwością. Obecnie większość samochodów poruszających się po drogach tego miasta dysponuje komputerem pokładowym. Za jego pomocą możemy przeprowadzić kompleksową diagnostykę komponentów pojazdu, w tym również jednostki napędowej. W ten sposób da się szybko i poprawnie zidentyfikować różne usterki, których wystąpienie sygnalizowane jest zapaleniem się kontrolki na desce rozdzielczej.

 • Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu
  • 23 grudnia, 2022

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu

  Czyszczenie DPF w busach we Wrocławiu to często realizowana usługa, z której powszechnie korzystają kierowcy poruszający się takimi pojazdami oraz właściciele całych flot. Filtr cząstek stałych może po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów powodować pewne problemy. Element ten znajduje się na wyposażeniu busów z silnikiem Diesla, a jego wymiana jest stosunkowo droga. Z tego względu lepszym rozwiązaniem jest regeneracja, która polega właśnie na czyszczeniu filtra.

 • Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu
  • 15 listopada, 2022

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu

  Czyszczenie katalizatora we Wrocławiu to usługa, z której bardzo często korzystają posiadacze aut z tego miasta oraz jego okolic. Problemy z układem wydechowym mogą prowadzić do trudności z prawidłową redukcją szkodliwych związków, powstałych na skutek pracy silnika. W takiej sytuacji konieczne może się okazać właśnie czyszczenie. Usługa ta zalecana jest zwłaszcza, gdy katalizator ulegnie bezpośredniemu zapchaniu.

 • Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu
  • 25 października, 2022

  Wymiana opon na zimowe we Wrocławiu

  Wymiana opon na zimowe w naszym warsztacie we Wrocławiu to inwestycja w bezpieczeństwo kierowcy samochodu, jego pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie jest to skomplikowana usługa i zwykle trwa niecałe pół godziny, ale lepiej nie zwlekać z jej wykonaniem do czasu pojawienia się pierwszych mrozów i opadów śniegu. Należy zrobić to odpowiednio wcześnie, aby nie dać się zaskoczyć zmieniającej pogodzie.

 • Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu
  • 29 września, 2022

  Chemiczne czyszczenie DPF we Wrocławiu

  Chemiczne czyszczenie DPF w naszym serwisie we Wrocławiu jest kompleksową usługą polegającą na usunięciu nagromadzonych pozostałości spalin, takich jak niespalony węgiel i zawarte w nim tlenki metali czy węglowodory, za pomocą specjalnych detergentów. Tę metodę stosuje się, gdy regeneracja pasywna i aktywna już nie pomaga. To dużo tańszy sposób na pozbycie się problemu wadliwego filtra, od kupna nowego elementu. Czyszczenie to przeprowadzamy w naszym serwisie.

 • Serwis opon we Wrocławiu
  • 15 sierpnia, 2022

  Serwis opon we Wrocławiu

  Serwis opon często jest odwiedzany przez kierowców z Wrocławia, którzy mają różnego rodzaju problemy z ogumieniem. W profesjonalnym warsztacie możesz nie tylko wymienić opony letnie na zimowe, ale też przeprowadzać ich kompleksowe naprawy. W wielu przypadkach skorzystanie z usług serwisowych jest dużo bardziej opłacalne niż inwestycja w nowy komplet ogumienia. Sam proces wulkanizacji może być przeprowadzany na różne sposoby, zależnie od stopnia uszkodzeń i rodzaju opon.

 • Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 20 lipca, 2022

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu jest bardzo popularną usługą. Wielu kierowców z tego miasta i jego okolic dysponuje bowiem samochodami z silnikami Diesla, w których standardowo montuje się ten komponent. Z jego eksploatacją wiążą się jednak różne problemy, które zwykle występują już po przejechaniu kilkudziesięciu tys. kilometrów. Wysokie koszty naprawy filtra DPF sprawiają, że częściej przeprowadzane jest jego czyszczenie. Takie usługi oferujemy w naszym serwisie Japan-Tech.

 • Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu
  • 15 czerwca, 2022

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu

  Naprawa samochodów japońskich we Wrocławiu jest usługą, której często poszukują posiadacze aut takiego właśnie pochodzenia. O ile znalezienie serwisu obsługującego standardowe pojazdy europejskie jest dość łatwe, o tyle w przypadku wielu modeli marek azjatyckich występują różne problemy z zatrudnieniem odpowiednich fachowców. Wynika to ze specyficznej konstrukcji pojazdów, a także ograniczonej dostępności części zamiennych. Istnieje jednak sposób na to, aby sprawnie i bezpiecznie serwisować auta japońskie.

 • Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu
  • 14 maja, 2022

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu

  Regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu należy do usług wyjątkowo często zamawianych przez kierowców z tego miasta, którzy dysponują samochodami z silnikami Diesla. Filtra DPF jest bowiem dość problematycznym komponentem, który stosunkowo często się zapycha i przestaje prawidłowo pracować. Koszt wymiany tego elementu na nowy jest dość wysoki, dlatego bardziej ekonomiczna będzie regeneracja. We Wrocławiu taką usługę oferuje nasz serwis Japan Tech.

 • Tłumikarz we Wrocławiu
  • 21 kwietnia, 2022

  Tłumikarz we Wrocławiu

  Tłumikarz we Wrocławiu specjalizuje się w realizacji usług serwisowych dotyczących tłumika oraz innych elementów układu wydechowego, które mogą sprawiać różne problemy właścicielom samochodów z tego miasta. Jego działania skupiają się przede wszystkim na naprawach, wymianach i czyszczeniu, a także diagnostyce. Poza tłumikami fachowiec ten może się również zająć filtrami DPF czy katalizatorami. Kompleksową ofertę serwisową we Wrocławiu posiada nasz niezależny warsztat JapanTech.

 • Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu
  • 20 marca, 2022

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu

  Cena czyszczenia DPF we Wrocławiu zależy od wielu różnych czynników, dlatego zawsze jest ustalana indywidualnie. Na ponoszone koszty wpływa zarówno sam stan tego elementu, jak i zakres prac niezbędnych do wykonania. Usługa czyszczenia jest bardzo często zlecana posiadaczom aut z silnikiem Diesla z Wrocławia i okolic, ponieważ filtr cząstek stałych zaczyna sprawiać problemy już po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów.

 • Elektromechanika we Wrocławiu
  • 20 lutego, 2022

  Elektromechanika we Wrocławiu

  Elektromechanika we Wrocławiu cieszy się niemałą popularnością, ponieważ właściciele samochodów z tego miasta coraz częściej poszukują specjalistycznych usług serwisowych. Zapotrzebowanie na taką obsługę sprawia, że firmy działające na rynku motoryzacyjnym muszą kompleksowo poszerzać swoją ofertę o nowe pakiety. We Wrocławiu kompleksowe usługi w zakresie serwisowania elektryki i elektroniki pojazdowej świadczy nasz niezależny zakład Japan-Tech.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190