fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

najlepszy warsztat
WYMIANA OLEJU

WYMIANA OLEJU WROCŁAW

DLACZEGO MY

Wymiana oleju we Wrocławiu? Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

 • Wymiana, naprawa i diagnostyka
 • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
 • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Jeśli chcesz wymienić olej w swoim samochodzie zapraszamy do nas! U nas niska cena wymiany! Gwarantujemy przy tym najniższe ceny olejów i filtrów najlepszych marek. Kilka przykładowych olejów, które proponujemy w naszym serwisie:

 

 1. Olej silnikowy Castrol
 2. Olej silnikowy Mobil 1
 3. Olej silnikowy Gulf
 4. Olej silnikowy Motul
 5. Olej silnikowy Elf
 6. Olej silnikowy Lotos

Posiadamy również pełną gamę filtrów do samochodów osobowych i dostawczych.

Wymiana oleju we Wrocławiu to teraz czysta przyjemność.

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Chcesz zmienić olej we Wrocławiu? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

 • Jakiego oleju powinienem używać?

  W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

 • Jak często zmieniać olej?

  Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190