fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

sprawdzania stanu technicznego auta
najlepsi mechanicy

ELEKTRYKA I ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA- ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

DLACZEGO MY

Chcesz zamontować czujniki parkowania? Kamerę cofania? A może potrzebujesz zamontować autoalarm lub inne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe? A może chcesz zmienić audio w Twoim samochodzie albo przebudować instalację car-audio? Chcesz zamontować hak samochodowy? A może chciałbyś mieć światła do jazdy dziennej? Wszystkie takie problemy z pogranicza elektryki i elektroniki komputerowej rozwiążesz u nas – w JT SERWIS. Profesjonalne narzędzia, wieloletnie doświadczenie i przyjazne podejście – to nas wyróżnia. NAPRAWDĘ WARTO ZAUFAĆ SPECJALISTOM!

 • montaż czujników parkowania oraz kamer cofania
 • montaż haków holowniczych
 • montaż i serwis alarmów oraz innych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych
 • montaż świateł przeciw mgłowych i dziennych
 • montaż, przebudowa i serwis systemów car-audio

Co nas wyróżnia

 • Lata doświadczenia w branży mechanicznej oraz doświadczenie w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej
 • Najnowsze urządzenia, oraz procedury wykonania usług gwarantujące wysoką jakość
 • Terminowość i atrakcyjne ceny

W JT Autocentrum, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

JT Autocentrum Wrocław to profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza firma to kompromis między drogą autoryzowaną stacją obsługi pojazdów, a niską jakością małych, przypadkowych warsztatów. Bez problemów zajmujemy się szerokim spektrum zagadnień związanych elektryką i elektroniką komputerową.
Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, wyposażenie warsztatu najlepszymi narzędziami oraz wysokie standardy obsługi. Dla każdego klienta szukamy dedykowanych rozwiązań z zakresu mechaniki samochodowej, które będą dokładnie odpowiadały jego oczekiwaniom i warunkom finansowym, na jakich chce zrealizować usługi. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki pojazdowej, elektryki i elektroniki samochodowej. Nasz zespół to dobrze wykształceni specjaliści z ogromnym praktycznym doświadczeniem. Dodając do tego profesjonalne narzędzia najwyższej jakości i standardy obsługi odpowiadające autoryzowanym stacjom obsługi pojazdów, stworzyliśmy warsztat samochodowy, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Ze względu na specyfikę branży w której działamy, nie jesteśmy jedynie wykonawcami usług mechaniki samochodowej, ale i profesjonalnymi doradcami. Dzięki otwartemu podejściu do naszych klientów i ich aut, cieszymy się dużym, stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Hołdujemy zasadzie, że dobry mechanik jest jak lekarz i zna swojego pacjenta, którym w tym przypadku jest pojazd, od podszewki. Prowadzimy dokładną dokumentację wykonywanych przez nas napraw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco kontrolować terminy przeglądów technicznych i wymiany części i płynów eksploatacyjnych w ich pojazdach.

PYTANIA

 • Jakiego oleju powinienem używać?

  W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

 • Jak często zmieniać olej?

  Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190