fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

sprawdzenia silnika
rozne narzedzia

NAPRAWA CHŁODNICY WROCŁAW

DLACZEGO MY

Masz problem z układem chłodzenia? – Zaufaj specjalistom. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Szczególnie na początku zimy, po pierwszych mrozach odezwać się mogą problemy związane z chłodnicą i układem chłodzenia. Zawieszający się termostat, nieszczelny układ, dziurawa chłodnica to najczęstsze ale nie jedyne problemy związane z układem chłodzenia. Dostosowując się do oczekiwań klientów Japan Tech, każdy problem stara się rozwiązać indywidualnie. Gdy to tylko możliwe, proponujemy naprawę, skorzystanie z bogatej bazy zamienników lub części oryginalnych. Usługi związane z układem chłodzenia proponowane przez firmę Japan Tech to profesjonalne i kompleksowe usługi w tym między innymi:

wymiana chłodnicy
wymiana termostatu
wymiana płynu chłodzenia
uszczelnienie chłodnicy
uszczelnienie układu chłodzenia
diagnostyka i naprawa układu chłodzenia
Posiadamy również pełną gamę elementów układu chłodzenia do różnych modeli samochodów.

Pełna i kompleksowa diagnostyka i naprawa układu chłodzenia aut we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problem z chłodnicą? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190