fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

sprawdzania stanu technicznego auta
najlepsi mechanicy

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA WROCŁAW

DLACZEGO MY

Szukasz profesjonalnego diagnosty komputerowego? Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Problemy wymagające zrobienia diagnostyki komputerowej mogą być różne. Począwszy od nierównej pracy silnika, utraty mocy, zwiększonego spalania, po sygnalizowane przez komputer błędy. Kontrolka, która najczęściej powoduje wizytę u diagnosty komputerowego to najczęściej „check-engine”. Dodatkowo sygnalizowane mogą być problemy z poduszkami powietrznymi, ABS-em i wieloma innymi problemami. W takiej sytuacji abu zdiagnozować problem i celowo przeprowadzić naprawę konieczna jest wcześniejsza diagnostyka komputerowa. Oczywiście komputer diagnostyczny musi być odpowiedni to auta, aby nastąpiła „komunikacja” z komputerem samochodu i pełna informacja o występujących błędach. W Japan Tech dysponujemy profesjonalnym komputerem diagnostycznym firmy Carman-Scan o szerokim zastosowaniu i pełnym odczycie błędów.

diagnostyka komputerem Carman Scan
kasowanie błędów
naprawy związane z diagnostyką
regulacja i optymalizacja pracy silnika
Pełna i kompleksowa diagnostyka komputerowa we Wrocławiu

W serwisie Japan Tech, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

Problem z komputerem samochodu? – Pamiętaj o Japan Tech

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190