fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
725-333-000

 lub UMÓW WIZYTĘ

Samochód dostawczy wykorzystywany w pracy dzięki skutecznej naprawie
Bus marki Fiat Ducato jadący po drodze serwisowany jako auto specjalnego użytku

Witamy wszystkich użytkowników Fiata Ducato we Wrocławiu zapraszamy do naszego serwisu przy ul. Swojczyckiej 76. Serwis jest ukierunkowany na naprawę samochodów dostawczych. Chcemy Cię zapoznać z naszą firmą oraz korzyściami jakie zyskasz przyjeżdżając do nas.

 

Najlepszy serwis Fiata Ducato we Wrocławiu

We Wrocławiu znajdziemy dużo zakładów samochodowych, które naprawiają auta dostawcze takie, jak Fiat Ducato. Jednak doświadczenie pokazuje, że serwis serwisowi nie równy. Zapewne zależy Ci żeby zakład, który wybierzesz był solidną firmą o dobrej opinii, której zależy na profesjonalnej obsłudze swoich klientów. Właśnie z tego powodu powinieneś przyjechać do nas.

Na rynku motoryzacyjnym istniejemy już od ok 10 lat i ciągle rozwijamy zakres naszych usług.W tej chwili posiadamy we Wrocławiu trzy zakłady samochodowe, w których wykonujemy właściwie pełny zakres prac – od napraw mechanicznych przez wulkanizację, a kończąc na naprawach blacharskich.

W tej chwili mamy również w naszej ofercie serwis samochodów dostawczych. Nasz zakład przy Swojczyckiej 76 został dostosowany do tego rodzaju pojazdów.

Mamy dużą bramę wjazdową na halę dzięki czemu zmieszczą się tam również tak zwane “maxi busy”. Dysponujemy dwoma podnośnikami do 3,2 i 3,5 tony. Dzięki temu jesteśmy w stanie podnieść większość samochodów dostawczych.

Na hali posiadamy dużo miejsca i możemy w jednej chwili obsługiwać dwa samochody. Naszych mechaników wyposażamy w najlepsze narzędzia, które pozwalają im szybko i skutecznie wykonywać naprawy na wszystkich rodzajach samochodów.

 

Profesjonalizm to nasza dewiza!

Od samego początku powstania firmy JapanTech naszym cele było połączenie dobrej jakości usług mechanicznych oraz profejonalnej obsługi klienta. Zaowocowało to stworzeniem pewnych standardów obsługi, z których teraz możesz skorzystać również Ty będąc użytkownikiem Fiata Ducato.

Przede wszystkim stawiamy na przejrzystość naprawy. Zanim zaczniemy realizować naprawę zawsze tworzymy kosztorys dla klienta. W kosztorysie zamieszczamy cenę wszystkich części, które będą montowane oraz koszt poszczególnych usług. Zawsze konsultujemy z klientem wszystkie elementy kosztorysu zanim zacziemy naprawę. Nasz kierownik z chęcią odpowie na Twoje pytania i wątpliwości. Sam możesz zdecydować jaki zakres napraw akceptujesz. Jeżeli nie będzie to zagrażać bezpieczeństwu jazdy i uznasz, że nie dysponujesz w tej chwili odpowiednimi środkami to możesz umówić się z nami na wykonanie pozostałych napraw w innym terminie.

Druga istotną kwestią jest czas naprawy. To szczególnie ważne w sytuacji samochodów dostawczych, które zarabiają na siebie. Każdy dzień przestoju i strata pieniędzy i dodatkowy stres. Z tego powodu staramy się zawsze obsługiwać takie samochody priorytetowo. Kiedy do nas zadzwonisz z informacją, że jesteś użytkownikiem busa to przeważnie zawsze zostaniesz umówiony na ten sam dzień. Dzięki takiej sprawnej obsłudze nie tracisz czasu na oczekiwanie w kolejce do mechanika.

Na koniec warto wspomnieć w naszym serwisie dysponujemy miejscem, w którym możesz usiąść, napić się kawy i w spokojnych warunkach poczekać, jeżeli naprawa zajmie niedużą ilość czasu.

Zapraszamy do nas – najlepszego serwisu aut dostawczych we Wrocławiu!


PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190