fbpx
Elektryk samochodowy we Wrocławiu
  • 16 czerwca, 2019
  • 6486
  • 0

Elektryk samochodowy we Wrocławiu

Elektryk samochodowy we Wrocławiu realizuje usługi, które obejmują bardzo szerokie spektrum zagadnień. Specyficzne zapotrzebowanie rynkowe sprawia, że staramy się jak najlepiej dopasowywać naszą ofertę do wymagań klientów. Oto usługi w dziedzinie elektryki i elektroniki samochodowej, które świadczymy w ramach działalności warsztatu Japan-Tech.

Spis treści:
Oferta
Montaż czujników parkowania
Montaż kamer cofania
Gdzie nas znajdziesz?
Montaż haka holowniczego
Montaż i serwis alarmów oraz innych zabezpieczeń
Usługi na wysokim poziomie
Montaż świateł przeciwmgielnych i dziennych
Montaż, przebudowa i serwis systemów car-audio

Czym zajmuje się dobry elektryk samochodowy we Wrocławiu?

Dobrzy elektrycy samochodowi we Wrocławiu i innych dużych miastach miastach zajmują się między innymi montażem rozwiązań ułatwiających manewrowanie pojazdem na zatłoczonych ulicach i parkingach. Czujniki parkowania i kamery cofania są standardem w wielu nowych samochodach. W modelach nieco starszych lub bardziej ekonomicznych, konieczne jest ich zainstalowanie. Oferujemy fachową pomoc w montażu, a także naprawie tych komponentów.

Montaż czujników parkowania

Jeszcze do niedawna jako usprawnienie systemu parkowania służyło wyłącznie dobre ustawienie lusterek. Obecnie nasi klienci coraz częściej decydują się na montaż profesjonalnych czujników cofania. Sprawdzają się one zwłaszcza podczas parkowania tyłem, a także przy ruszaniu z postoju. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy podczas wyjeżdżania konieczne jest manewrowanie. Czujniki cofania funkcjonują na zasadzie odbicia fali ultradźwiękowej ulegającej przemianie w energię mechaniczną. Kiedy fala trafia na przeszkodę, sygnał ulega odbiciu i powraca do czujnika. Sygnał elektryczny przekazywany jest do modułu, który zarządza prawidłową pracą układów w samochodzie. Kiedy dystans między przeszkodą i autem zostanie przeliczony, kierowca otrzymuje sygnał dźwiękowy od modułu zarządzającego.

Montaż kamer cofania

Podobnie jak czujniki, kamery cofania również ułatwiają manewrowanie samochodem przy parkowaniu. Urządzenie to zapewnia możliwość obserwacji obszaru za pojazdem, ostrzegając w czasie rzeczywistym przed przeszkodami. W przypadku nowszych modeli aut, z kamerą współpracują czujniki, które informują również o obiektach nadjeżdżających z boku pojazdu. Kamera cofania to urządzenie bardzo przydatne zwłaszcza podczas parkowania w szczególnie zatłoczonych miejscach. Znacząco ułatwia dostrzeżenie np. psa, dziecka czy rowerzysty. Instalacja kamery cofania wymaga umiejętnego doboru jej lokalizacji. W ten sposób uniknąć można przypadkowego urządzenia sprzętu, np. w trakcie mycia samochodu. Realizacja wszystkich prac obejmuje montaż wyświetlacza na desce rozdzielczej, a także odpowiednie poprowadzenie przewodów. Wymaga to sporej wiedzy z zakresu elektroniki i elektryki samochodowej. Nie bez znaczenia pozostają także zdolności manualne. Warto więc zlecić instalację urządzenia specjalistom, którzy zapewnią stuprocentową funkcjonalność systemu oraz zadbają o jego funkcjonalność. W Japan-Tech oferujemy profesjonalny montaż kompletnego zestawu kamery cofania, włącznie z monitorem – wyświetlaczem, nawigacją czy ekranem wbudowanym. Decydując się na fachową realizację usługi zyskujesz też pewność, że oko kamery nie zostanie przypadkowo zasłonięte żadnym niepożądanym obiektem.

Inne usługi z zakresu elektryki samochodowej w warsztacie na wrocławskich Krzykach

Warsztat Japan-Tech, którego siedziba znajduje się na wrocławskich Krzykach, ma w swojej ofercie także inne usługi z zakresu elektryki samochodowej. Od sprawności wielu komponentów uzależniona jest zarówno funkcjonalność, jak i bezpieczeństwo pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z usług montażu haków holowniczych oraz zabezpieczeń przeciwkradzieżowych.

Montaż haka holowniczego

Hak holowniczy to element, który uniezależnia kierowcę od konieczności korzystania z kosztownych usług holowniczych. Znacząco zwiększa funkcjonalność pojazdu. Wyposażony w hak holowniczy samochód może być bardzo pomocny na przykład podczas remontu czy przeprowadzki. Sprawdza się również podczas wakacji z przyczepą kempingową, ułatwiając transport roweru, motocykla, skutera wodnego czy nawet żaglówki. Dysponując podstawowymi narzędziami, hak możesz zamontować samodzielnie. Prawidłowe podłączenie wiązki elektrycznej bywa jednak bardzo problematyczne. Niektóre pojazdy mogą też wymagać podcięcia tylnego zderzaka. W przypadku aut z rozbudowaną elektroniką wsparcie specjalistów często okazuje się po prostu niezbędne.

Montaż i serwis alarmów oraz innych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych

O dobre zabezpieczenia przeciwkradzieżowe powinien zadbać każdy kierowca. Absolutnie podstawowym wyposażeniem pojazdu jest dobry alarm samochodowy. Trudno niestety znaleźć systemy, które zapewniają stuprocentową ochronę. Złodzieje wynajdują wiele sprytnych metod, które pozwalają im na unieszkodliwienie oraz zniszczenie alarmów. Dla potencjalnego włamywacza często większym utrudnieniem okazują się systemy inne od oryginalnych, fabrycznie montowanych w pojazdach. W przypadku konieczności zamontowania nowego autoalarmu lub naprawy starego warto korzystać z pomocy specjalistów. Realizacja obu tych usług wymaga sporej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności. Nie polecamy samodzielnych prób zakładania lub naprawy autoalarmu – wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia instalacji elektrycznej oraz komputera pokładowego.

Serwis samochodowy Japan Tech

Co jeszcze mogą Ci zaproponować elektrycy samochodowi z wrocławskiego warsztatu Japan-Tech?

Skorzystanie z usług dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia daje gwarancję fachowości i bezawaryjności każdego przeprowadzonego montażu. W ten sposób zyskujesz nie tylko zgodność każdego systemu z obowiązującymi wymogami bezwzględnymi, ale również bezpieczeństwo i wygodę. Naszym klientom oferujemy nie tylko usługi ułatwiające bezpieczne parkowanie czy zabezpieczające auto przed kradzieżą, lecz również profesjonalny montaż systemów oświetleniowych oraz car-audio, które wymagają szczególnej uwagi i precyzji.

Montaż świateł przeciwmgielnych i dziennych

Światła dzienne i przeciwmgielne znacząco podnoszą bezpieczeństwo poruszania się po drogach. W nowych samochodach są one montowane fabrycznie. W porównaniu do tradycyjnych świateł mijania oferują wiele zalet. Nowoczesne systemy magistrali pojazdów pozwalają bowiem na szerokie możliwości indywidualizacji. Niestety, montaż świateł dziennych i przeciwmgielnych często przeprowadzany jest niewłaściwie. Nieprawidłowa instalacja oświetlenia może być niezgodna z prawem o ruchu drogowym. Obecnie dopuszczalnych jest kilka różnych wariantów montażowych – należy uwzględnić m.in. odpowiednie kąty ustawienia reflektorów oraz odstępy między nimi.

Montaż, przebudowa i serwis systemów car-audio

Produkowane dziś auta wyposażane są w niezwykle rozbudowane systemy audio. Oferują one obsługę zintegrowanej nawigacji, odtwarzanie wideo, współpracę z zestawami głośnomówiącymi czy strumieniowanie materiałów przez Internet. Systemy car-audio są niezastąpione podczas podróży w rodzinnym gronie, zwłaszcza przy okazji dłuższych wypadów. Podróż uprzyjemniają monitory i głośniki, które umożliwiają pasażerom oglądanie i słuchanie ulubionych produkcji bezpośrednio w samochodzie. Na wielofunkcyjne głośniki i wzmacniacze wydawane są coraz pokaźniejsze kwoty. Nawet najlepszy sprzęt nie zagra jednak dobrze, jeżeli nie zostanie prawidłowo zainstalowany. Systemy mogą też brzmieć słabo ze względu na nieodpowiednie rozplanowanie w samochodzie. Aby mieć pewność, że wszystko będzie działało jak należy, warto zwrócić się do specjalistów z Japan-Tech. Oferujemy profesjonalny montaż, serwis oraz modyfikację wszelkiego rodzaju sprzętów car-audio. Zawsze staramy się wyciągnąć jakościowe maksimum z dostępnych rozwiązań, nie obciążając przy tym budżetu klientów.

Japan-Tech to niezależny, specjalistyczny warsztat samochodowy we Wrocławiu. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej. Nasza oferta łączy w sobie zalety autoryzowanych stacji obsługi z komfortem obsługi, który zapewniają małe, prywatne serwisy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, gwarantując jednocześnie terminowość, rzetelność i fachowość każdej realizacji.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190