fbpx
Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa na terenie Wrocławia
  • 22 maja, 2019

Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa na terenie Wrocławia

Profesjonalne usługi blacharstwa i lakiernictwa oferowane przez działającą we Wrocławiu firmę Japan-Tech to rozwiązanie dla każdego właściciela samochodu, który marzy o tym, aby jego auto pozostawało w jak najlepszym stanie przez możliwie najdłuższy czas. Wszyscy wiedzą bowiem, że codzienne podróżowanie sprzyja pojawianiu się różnego rodzaju rys czy uszkodzeń zderzaka albo drzwi. Bez względu na to, jaka sytuacja zmusza Cię do oddania auta do renowacji, fachowa wiedza naszych pracowników oraz długoletnie doświadczenie pomogą doprowadzić Twój samochód do jak najlepszego stanu. Konkurencyjne ceny oraz niezwykle krótki czas realizacji sprawiają, że nasze usługi doceniło już mnóstwo klientów z Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Spis treści:
Oferta Japan-Tech
Usługi lakiernicze
Usługi blacharskie
Świetna jakość i atrakcyjne ceny

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe we Wrocławiu – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Serwis Japan-Tech oferuje w pełni kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego. Nasza firma dysponuje wyłącznie produktami najwyższej klasy oraz najbardziej nowoczesnymi urządzeniami dającymi gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. To właśnie odpowiednie wyposażenie i ogromne doświadczenie naszych pracowników posiadających wszelkie niezbędne kwalifikacje sprawiają, że po wizycie w naszym serwisie Twoje auto będzie wyglądało jak nowe. Nie spoczywamy jednak na laurach i cały czas dokształcamy naszą kadrę oraz staramy się na bieżąco ulepszać posiadane już wyposażenie tak, aby nadążyć za najnowszymi technologiami i rozwiązaniami motoryzacyjnymi

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują najlepszych efektów, dlatego do pracy wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości. Staramy się jednak, aby ich koszt był jak najbardziej rozsądny i żeby nie obciążał dodatkowo portfela klientów.

Usługi lakiernicze realizowane przez firmę Japan-Tech

W naszym serwisie samochodowym wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z lakiernictwem. Oferujemy skuteczne usługi dotyczące przywracania lakieru do pierwotnego stanu. Bez względu na to, czy brałeś udział w wypadku, miałeś małą stłuczkę czy po prostu obecne uszkodzenia związane są z codziennym poruszaniem się po tłocznych ulicach Wrocławia, bez problemu naprawimy wszystkie widoczne szkody. Pracownicy firmy Japan-Tech w jak najkrótszym możliwym terminie zlikwidują wszystkie rysy oraz pozbędą się nieestetycznych przetarć.

Wszyscy klienci naszego serwisu mogą czynnie uczestniczyć w wyborze kolorów dobieranych do lakierowania samochodu. Dzięki temu możesz mieć faktyczny wpływ na efekt końcowy prac wykonywanych na Twoim aucie. Troszczymy się o jakość naszych usług, a także o dobro klientów, dlatego samochody wyjeżdżające z naszego warsztatu charakteryzują się niezwykłym połyskiem.

Usługi blacharskie w Japan-Tech

Serwis motoryzacyjny Japan-Tech specjalizuje się również w pracach związanych z blacharstwem. Zapewniamy kompleksowe naprawy blacharskie wielu popularnych marek samochodów: Mazda, Toyota, Nissan, Suzuki, Kia, Subaru, Hyundai oraz Mitsubishi.

W naszym warsztacie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści mający bogate doświadczenie związane z pracami blacharskimi. Ich precyzyjność oraz wyjątkowa dbałość o wszelkie szczegóły wpływają na profesjonalne przeprowadzenie naprawy, a także odpowiednie przygotowanie pojazdu do dalszych czynności związanych z lakierowaniem.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z blacharstwem samochodowym. Skutecznie usuniemy rdzę w aucie, a także pomożemy pozbyć się przetarć oraz wgnieceń, które często są wynikiem parkowania w dużych miastach takich jak Wrocław, w których brak miejsc parkingowych często zmusza kierowców do podejmowania próby zaparkowania w bardzo ciasnych przestrzeniach.

W serwisie Japan-Tech zlecisz między innymi prace z zakresu:

blacharstwa odtworzeniowego – w naszym wyposażeniu posiadamy niezbędne narzędzia, które pozwalają na odpowiednie kształtowanie oraz profilowanie blachy znajdującej się na wszystkich fragmentach samochodu;

blacharstwa renowacyjnego – prace w tym zakresie polegają głównie na skutecznym przywracaniu pierwotnego wyglądu auta. Nasi pracownicy zadbają o właściwe odrestaurowanie powłoki lakierniczej oraz nadanie karoserii wyjątkowego połysku;

blacharstwa remontowego – zajmujemy się również profesjonalnym przeglądem stanu karoserii. Takie systematyczne kontrole pomagają uniknąć dodatkowych szkód, które mogłyby wynikać z nieodpowiednio zabezpieczonych wcześniej wgnieceń. Tylko dzięki corocznym przeglądom można zachować samochód w jak najlepszej kondycji przez cały czas;

blacharstwa powypadkowego – serwis Japan-Tech specjalizuje się także w renowacji bardzo uszkodzonych aut, które uległy wypadkom bądź poważnym stłuczkom. Przed ostateczną decyzją o oddaniu samochodu na złom warto poddać pojazd naszej ekspertyzie, podczas której fachowcy ocenią faktyczny stan auta, sprawdzą możliwości jego naprawy i podadzą ostateczny koszt wszystkich koniecznych zabiegów.

Srebrny samochód na górskiej drodze

Świetna jakość i atrakcyjny cennik usług z zakresu lakiernictwa i blacharstwa we wrocławskim serwisie Japan-Tech

Wrocławska firma Japan-Tech oferująca usługi z zakresu lakiernictwa i blacharstwa powstała z myślą o klientach, którzy oczekują przede wszystkim wysokiej jakości oferowanych usług, jednak równie istotny jest dla nich cennik danego serwisu. Od samego początku, nasz serwis stawia głównie na potrzeby klientów i proponuje profesjonalne usługi za możliwie najniższą cenę na rynku. Szczególnie ważne jest dla nas również zaufanie klientów w momencie, w którym zdecydują się zostawić swój samochód pod naszą opieką. Bardzo mocno cenimy sobie wzajemne relacje, dlatego przyjeżdżając do naszych warsztatów możesz liczyć na natychmiastową i w pełni darmową fachową wycenę wybranej usługi, nie martwiąc się o późniejsze poniesienie dodatkowych kosztów.

Serwis Japan-Tech to jednak nie tylko rzetelne wykonywanie pracy przez najbardziej fachowy personel na rynku. Wyróżniamy się również w pełni profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, ale również o skrupulatną terminowość. Nie musisz się więc obawiać, że oddany do nas samochód wróci do Ciebie dopiero po kilku miesiącach.

W szczególny sposób staramy się również pilnować wszystkich zostawionych u nas pojazdów. Wyjątkowa estetyka naszych warsztatów oraz umiejętności wykwalifikowanych pracowników stanowią gwarancję, że Twoje auto będzie u nas w pełni bezpieczne – nie ma możliwości, by przebywając w serwisie ubrudziło się, wgniotło czy zarysowało.

To jednak nie wszystko – nasi klienci mają wgląd do wszystkich przeprowadzanych przez nas usług za pomocą kompatybilnego systemu informatycznego, który zapewnia swobodny dostęp do całej historii odbytych napraw. Będziesz mógł więc na bieżąco śledzić, jakie prace są aktualnie wykonywane na pozostawionym przez Ciebie samochodzie.

Poza usługami związanymi z blacharstwem i lakiernictwem samochodowym zajmujemy się również profesjonalnymi naprawami powypadkowymi. W razie potrzeby pomożemy także uzyskać odpowiednie odszkodowanie. Zachęcamy też do skorzystania z usług profesjonalnej konserwacji podwozia. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190