fbpx
Mechanik samochodowy we Wrocławiu
  • 25 lutego, 2020

Mechanik samochodowy we Wrocławiu

Mechanik samochodowy we Wrocławiu należy do najczęściej poszukiwanych w tym mieście fachowców. Jedynie w profesjonalnym warsztacie dokonać można nie tyko drobnych napraw, ale też przeprowadzić gruntowny remont auta. Usługi serwisowe powinny obejmować fachową diagnostykę, a także sprawną realizację wszystkich prac. Na szczególną uwagę w obszarze wrocławskiej aglomeracji zasługuje oferta firmy JapanTech.

Spis treści
Profesjonalne wyposażenie
Fachowa obsługa klienta
Szeroki zakres obsługiwanych pojazdów
Usługi podstawowe
Usługi dodatkowe

Czym powinien się wyróżniać mechanik samochodowy we Wrocławiu?

Mechanik samochodowy we Wrocławiu powinien łączyć w sobie zalety specjalistycznych serwisów prywatnych oraz autoryzowanych stacji obsługi. Aby to osiągnąć, warsztat musi zadbać o odpowiednie wyposażenie zaplecza zakładu. Niezbędne jest również zachowanie najwyższego standardu obsługi klienta. Nie bez znaczenia pozostaje kompleksowa oferta dla różnych typów, marek oraz modeli pojazdów wymagających naprawy. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Profesjonalne wyposażenie

Dawniej kierowcy większość napraw przeprowadzali w przydomowych garażach. Współcześnie produkowane pojazdy posiadają jednak znacznie więcej podzespołów i skomplikowaną elektronikę, których prawidłowa diagnostyka wymaga zastosowania specjalistycznych przyrządów. Odpowiednio zaawansowane narzędzia okazują się niezbędne także celem przeprowadzenia naprawy. Podstawą funkcjonowania naszego warsztatu jest profesjonalne wyposażenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem.

Fachowa obsługa klienta

Nienaganna komunikacja znacząco ułatwia zdobywanie klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji. Zatrudniani przez nas pracownicy pozostają do dyspozycji przez cały czas, chętnie omawiając szczegóły napraw oraz ułatwiają ustalenie przystępnych terminów. Na gości warsztatu czeka komfortowa poczekalnia, w której podczas oczekiwania na usługę mogą się napić świeżej kawy. O komfort naszych klientów dbamy wieloaspektowo, starając się zapewnić im liczne udogodnienia. Należy do nich m.in. wygodny elektroniczny dostęp do informacji dotyczących aktualnie przeprowadzanych usług.

Szeroki zakres obsługiwanych pojazdów

Każdy dobry warsztat samochodowy powinien posiadać kompleksową ofertę. Naszą specjalizacją są pojazdy marek japońskich, jednak realizujemy usługi także w zakresie małych samochodów dostawczych oraz VAN-ów. W zależności od dostępności narzędzi i podzespołów, znaczną część prac wykonujemy na niemal każdym typie pojazdu. Wszechstronna oferta usług diagnostycznych i naprawczych pozwala nam zadbać o fachowy serwis większości popularnych marek i modeli.

Silnik samochodowy

Zakres usług mechanika samochodowego we Wrocławiu

Mechanik samochodowy we Wrocławiu specjalizuje się w dziedzinie, która obejmuje bardzo szeroki zakres usług. Oferta warsztatu samochodowego JapanTech wyróżnia się kompleksowością, umożliwiając tym samym realizację wielu powszechnie wykonywanych napraw. Poza profesjonalną diagnostyką i obsługą serwisową, jesteśmy w stanie dokonać weryfikacji pojazdów wystawianych na sprzedaży. Nasza oferta obejmuje też naprawy samochodów po stłuczce, wymagających napraw lakierniczych czy posiadających uszkodzoną blacharkę.

Naprawy bieżące

Każdy samochód potrzebuje regularnych przeglądów i drobnych napraw. Wynika to zarówno z kiepskiego stanu polskich dróg, jak i nieszczególnie przychylnych fachowcom warunków pogodowych. Zachowanie bezpieczeństwa jazdy wymaga odpowiedniego wczesnego rozpoznania oraz usunięcia wszelkich nieprawidłowości. W naszym zakładzie przeprowadzić możesz naprawy bieżące większości układów samochodu, w tym kierowniczego, hamulcowego czy zawieszenia. Jesteśmy w stanie zadbać o dostarczenie odpowiednich części zamiennych od solidnych i sprawdzonych dystrybutorów.

Naprawy główne

Poza wykonywaniem drobnych napraw bieżących oraz wymianą zużywających się podzespołów samochodu świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie zaawansowanym. Jesteśmy w stanie przeprowadzić remont dowolnych elementów pojazdu, w tym zawieszenia czy silnika. Nasi mechanicy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie – nie tylko profesjonalnie podchodzą do wszystkich napraw, ale też są w stanie zasugerować najkorzystniejszy zakres prac. Wszystkie szczegóły omawiane są z klientem, co chroni przed nieoczekiwanymi ingerencjami w pojazd oraz dodatkowymi kosztami.

Profesjonalna diagnostyka

Nasze zakłady wyposażane są w profesjonalny sprzęt diagnostyczny renomowanych firm. Jesteśmy dzięki nim w stanie zweryfikować wszelkie usterki w samochodzie, sprawdzając stan pracy elektroniki oraz zależnych od niej podzespołów. Przeprowadzamy również testy silników, które w dużym stopniu podnoszą pewność pełnej sprawności pojazdu. Zastosowanie specjalistycznych urządzeń pozwala ponadto na precyzyjne przebadanie i ustawienie zbieżności zawieszenia w 3D, co chroni kierowcę przed przykrymi niespodziankami podczas jazdy.

Wymiana płynów eksploatacyjnych

W JapanTech zrealizować można wszystkie standardowe usługi, do których zalicza się także wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów i oleju. Poza dokonaniem wymiany nasi specjaliści są w stanie optymalnie dobrać typ produktów do rodzaju i modelu auta, biorąc przy tym pod uwagę kwestię ich ceny. W naszych zakładach przeprowadzić można również serwis klimatyzacji, obsłużyć układ czy uzupełnić czynnik chłodzący. Wszystkie prace realizowane są zgodnie z procedurami, a przy tym sprawnie oraz szybko.

Jakie usługi dodatkowe świadczą nasi mechanicy samochodowi we Wrocławiu?

Usługi naszych mechaników samochodowych zatrudnionych we wrocławskich warsztatach JapanTech cieszą się niemalejącą popularnością. Mieszkańcy tego miasta bardzo często muszą realizować mniejsze lub większe naprawy, a bezpośrednia dostępność profesjonalnego zakładu znacząco ułatwia im ich realizację. Nasi klienci cenią wysokiej jakości wysokie kompetencje pracowników oraz profesjonalne podejście do każdej usługi.

Obsługa okołoserwisowa

Uzupełnieniem podstawowej oferty JapanTech jest fachowa obsługa okołoserwisowa. Wszystkie przeprowadzane naprawy zapisywane są w systemie elektronicznym, dzięki czemu każdy klient ma bezpośredni wgląd do historii serwisowych. W ramach obsługi jesteśmy w stanie przypomnieć o niezbędnych wymianach eksploatacyjnych, przez co kierowca nie musi sam troszczyć się o dopilnowanie wszystkich terminów.

Gwarancja profesjonalizmu

Naprawy dokonywane w ramach działalności JapanTech wymagają nierzadko dużej precyzji i dokładności. Nawet nieduża pomyłka może doprowadzić do niebezpieczeństwa lub przyspieszyć zużycie się podzespołów. Wykonywane przez nas usługi serwisowe obejmowane są gwarancją, a każda wprowadzana zmiana poprzedzana jest konsultacją z klientem. Takie rozwiązanie daje pewność, że nawet najbardziej skomplikowane naprawy zostaną wykonane poprawnie i dokładnie.

JapanTech to sprawdzony i sprawnie funkcjonujący serwis samochodowy we Wrocławiu. Obecnie posiadamy dwa warsztaty zlokalizowane w atrakcyjnych częściach miasta, do których klienci dotrzeć mogą bez żadnych przeszkód. Gwarantujemy fachowe doradztwo i kompleksową pomoc w realizacji każdej usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziedzinie mechaniki samochodowej.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2021 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190