fbpx
Mechanika pojazdowa we Wrocławiu
  • Maj 15, 2020

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu należy do wyjątkowo popularnych usług. Poszukując specjalistycznego warsztatu samochodowego, warto wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Kluczowe znaczenie ma optymalny stosunek ceny do jakości, rzetelna obsługa, wysoka jakość stosowanych części, bogate zaplecze techniczne oraz nienaganne kompetencje zatrudnionych mechaników. Wszystkie te wymagania z powodzeniem spełnia wrocławska firma Japan-Tech.

Spis treści
Oferta Japan-Tech
Szeroki zakres umiejętności
Rzetelne wyceny
Wysoka jakość i gwarancja niezawodności
Otoczenie warsztatu
Profesjonalna ewidencja
Wysokiej klasy specjaliści
Szeroka oferta
Kompleksowość usług

Co wchodzi w zakres mechaniki pojazdowej w Japan-Tech we Wrocławiu?

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu realizowana przez firmę Japan-Tech dotyczy bardzo szerokiego zakresu usług. Zajmujemy się kompleksową naprawą i remontami silników. Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne, zgodnie ze specyfikacją producencką. Jesteśmy w stanie przeprowadzić komputerowy testy silników i elektroniki samochodowej. Do naszych usług należą także wymiany i naprawy układu zawieszenia, kierowniczego, wydechowego czy hamulcowego. Zajmujemy się ponadto obsługą klimatyzacji, rozrządu, amortyzatorów czy olejów i płynów.

Szeroki zakres umiejętności

Specjalnością warsztatu są przede wszystkim auta azjatyckich marek, co świadczy o jego dużej unikalności. Większość konkurencyjnych zakładów niechętnie podejmuje się napraw tych pojazdów. Wynika to zarówno z trudności w dopasowaniu części zamiennych, jak i ich ograniczonej dostępności. W porównaniu do samochodów europejskich auta azjatyckie są bardziej wymagające i stanowią dla mechanika spore wyzwanie. Ich naprawa wiąże się z koniecznością znajomości różnych szczegółów. Takimi właśnie umiejętnościami dysponują fachowcy zatrudniani w Japan-Tech, co przekłada się na jeszcze lepsze kompetencje w obsłudze aut popularniejszych marek.

Rzetelne wyceny

Wieloletni kierowcy mają zwykle duże doświadczenie w kontaktach z warsztatami i stacjami obsługi pojazdów. Niejednokrotnie też spotykają się z brakiem rzetelnej wyceny. Uprzednio ustalone koszty naprawy ulegają nagłemu podwyższeniu, co tłumaczone jest wystąpieniem nieoczekiwanych problemów oraz koniecznością poniesienia dodatkowych wydatków przez mechanika. W Japan-Tech taka sytuacja nie ma miejsca. W wycenach nie są pomijane żadne koszty związane z naprawą, dzięki czemu klient nie musi przejmować się przykrą niespodzianką przy odbiorze auta. Niejednokrotnie wymiana jednej części wiąże się z ingerencją w inne komponenty, co dodatkowo podnosi koszt usługi. W Japan-Tech nie zaniżamy sztucznie wyceny, gwarantując klientowi pełen wgląd w elementy poddawane modyfikacji.

Specjalista oddający klucz do auta

Wysoka jakość i gwarancja niezawodności

W Japan-Tech dostępne są wszystkie segmenty części. Wykorzystujemy zarówno oryginalne komponenty, jak i różnej jakości zamienniki. Wybór konkretnego rozwiązania zawsze podyktowany jest preferencjami klienta. Właściciel samochodu może podjąć świadomą decyzję, ponieważ wyjaśniamy mu wszystkie różnice między oryginałami i zamiennikami. Na wszystkie części i usługi udzielamy pełnej gwarancji. Prowadzimy swoją działalność już od wielu lat, dzięki czemu w razie potrzeby może nawet zaoferować Ci pomoc w kwestiach gwarancyjnych.

Jak wybrać dobry serwis mechaniki pojazdowej we Wrocławiu?

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu oferowana jest przez liczne serwisy samochodowe. Już podczas pierwszego kontaktu fachowiec powinien dokładnie wypytać klienta o historię pojazdu, dotychczasowe usterki czy styl jazdy. Uczciwy mechanik z miejsca wzbudza zaufanie. Właściciel pojazdu nie musi znać anatomii swojego auta, ponieważ to zakład ma solidnie i kompetentnie zadbać o stan samochodu. Takie właśnie podejście praktykowane jest w warsztacie Japan-Tech.

Otoczenie warsztatu

Duże znaczenie ma samo otoczenie warsztatu. Miejsce przeprowadzenia napraw powinno być odpowiednio wyposażone, a także czyste i zadbane. Warsztat nie musi być sterylny. Porządek w narzędziach i ogólna schludność dużo jednak mówi o systemie pracy fachowców. Przekłada się to również na stan pojazdu przy odbiorze. Samochód klienta nie powinien posiadać żadnych plam na tapicerce oraz innych zanieczyszczeń. W nowoczesnych warsztatach standardem jest oklejanie taśmą kierownicy i okładanie folią siedzisk samochodowych.

Profesjonalna ewidencja

Dobry warsztat samochodowy powinien zawsze dbać o spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego. Dane klienta nie mogą być po prostu zanotowane na kartce, a auto razem z kluczykami przyjęte bez żadnych formalności. Spisanie ewidencji chroni zarówno właściciela samochodu, jak i serwisantów. Po wizycie u mechanika mogą czasem pojawić się nowe uszkodzenia, dlatego w protokole musi zostać opisany aktualny stan auta – włącznie ze zniszczeniami, obecnym przebiegiem czy stanem paliwa. W ewidencji powinien być wpisany także planowany zakres prac oraz przybliżona cena usługi. Takie rozwiązanie pozwala na rozwiązywanie ewentualnych sporów bez niepotrzebnych kłopotów.

Czym się wyróżnia mechanika pojazdowa we Wrocławiu w Japan-Tech?

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu cieszy się niesłabnący powodzeniem, co wynika z dużego zapotrzebowania rynkowego na wysokiej jakości serwisy samochodowe. Największe zalety prywatnych zakładów i autoryzowanych stacji obsługi łączy w sobie firma Japan-Tech. Nasi klienci mogą liczyć na korzystne ceny, profesjonalny sprzęt i odpowiednie zaplecze, zawsze pozostawiając auto pod opieką doświadczonych fachowców.

Wysokiej klasy specjaliści

W Japan-Tech możesz liczyć na wysokiej jakości obsługę. W zakładzie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści. Dotyczy to nie tylko samych mechaników, ale również pracowników odpowiedzialnych za zarządzanie serwisem i dopilnowywanie terminowości usług. Wysokiej klasy obsługa pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów, którzy nie muszą obawiać się przypadkowego zniszczenia, ubrudzenia czy zwiększenia przebiegu pozostawianych w serwisie aut.

Szeroka oferta

Japan-Tech specjalizuje się w naprawach samochodów japońskich i koreańskich marek, takich jak Toyota, Honda, Mazda, Kia, Nissan, Suzuki, Mitsubishi, Hyundai, Subaru czy Lexus. Nie oznacza to jednak, że popularne pojazdy producentów europejskich nie są przyjmowane w naszym warsztacie. Z powodzeniem możemy podjąć się napraw aut z grupy VAG (Volkswagen Audi Group), do której należą m.in. Volkswageny, Audi, Seaty czy Skody.

Kompleksowość usług

Japan-Tech wzbogaca swoje usługi o różne wartości dodane. Oferujemy pełną kontrolę napraw, a także udostępniamy system informatyczny zapewniający wgląd do historii przeprowadzanych ingerencji. Przypominamy o zmianach eksploatacyjnych i zapewniamy wiele innych możliwości, które za rozsądną cenę dostarczają klientowi wysoką jakość usług. Zadowolenie odbiorców dodatkowo podnosi odpowiednia estetyka naszego serwisu, włącznie z punktem oczekiwania i obsługi klienta czy strefa zewnętrzną. Wszystko to sprawia, że Japan-Tech pozostaje jednym z najczęściej polecanym przez klientów serwisów samochodowych we Wrocławiu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój komentarz zostanie opublikowany w ciągu 24 godzin.

2020 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190