fbpx
Wymiana opon we Wrocławiu? Sprawdź w Japan-Tech

Wymiana opon we Wrocławiu? Sprawdź w Japan-Tech

Wymiana opon we Wrocławiu? Zapraszamy do Japan-Tech! Szanujemy Twój czas, dlatego u nas nie trafisz na długiej kolejki. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza online i umów się na konkretny termin. Terminowość usług to jeden z naszych priorytetów. Wykonujemy wymiany opon we wszystkich samochodów, przy czym specjalizujemy się w markach japońskich i koreańskich. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie, a Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Spis treści
Tanio i rzetelnie
Na co zwrócić uwagę?
Nasze usługi
Jak to robimy?

Szukasz we Wrocławiu miejsca, gdzie można tanio i rzetelnie wymienić opony? Sprawdź cennik naszych warsztatów na Krzykach i Psim Polu

Jeśli nie chcesz, aby coroczna wymiana opon nadmiernie obciążała Twój domowy budżet, zależy Ci na taniej i profesjonalnej usłudze, sprawdź cennik w jednym z naszych wrocławskich warsztatów na Krzykach i Psim Polu. Przygotowujemy Twój samochód do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach. Odpowiednie ogumienie pojazdu to ważna kwestia, dlatego warto powierzyć ją fachowcom. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. W naszych warsztatach możesz liczyć na usługi, których jakość dorównuje tym w autoryzowanych serwisach. Zmiana ogumienia to nie tylko sezonowy „nawyk”. Może okazać się konieczna o dowolnej porze roku w przypadku widocznego zużycia i starzenia, uszkodzenia czy przebicia. Zdecydowanie nie polecamy jazdy na niesprawnych oponach. Zachęcamy w takich sytuacjach do skorzystania z naszych usług.

Poznaj nasze ceny

W trosce o Twoją satysfakcję przygotowaliśmy cennik naszych usług, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. U nas wymienisz opony, nie przepłacając za tę usługę. Zadzwoń lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i dowiedz się, ile to u nas kosztuje. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu przeprowadzamy profesjonalny demontaż i montaż opon.

Wymiana opon we Wrocławiu to usługa, na której zapotrzebowanie rośnie na przełomie jesieni i zimy oraz zimy i wiosny. Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która przeprowadzi demontaż i montaż opon z troską o szczegóły i na najwyższym poziomie skorzystaj z naszej oferty, skierowanej przede wszystkim do mieszkańców Wrocławia. Stawiamy na profesjonalizm na każdym etapie kontaktu i obsługi klienta. Opona to ten element wyposażenia samochodu, który ma ciągłą, bezpośrednią styczność z nawierzchnią. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia, dlatego wymianę ogumienia najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Specjaliści z wrocławskich warsztatów Japan-Tech podpowiadają, na co zwrócić uwagę przy wymianie opon na zimowe i letnie

Wymiana opon na zimowe nie została jak dotąd uregulowana prawnie w Polsce. Innymi słowy, nie istnieją przepisy prawne, które nakładałyby i regulowały tę kwestię. Mimo to zdecydowana większość kierowców w trosce o bezpieczeństwo dokonuje sezonowej wymiany. Przyjęło się, że ogumienie zimowe jest konieczne, kiedy średnia dobowa temperatura jest niższa niż 7°C. Ma to związek z faktem, że poniżej tej temperatury opony letnie zaczynają twardnieć, tracąc w ten sposób swoje właściwości. W konsekwencji może wystąpić realne zagrożenie podczas jazdy. Tym samym wymiana opon na letnie może zostać wykonana, kiedy średnia dobowa temperatura jest wyższa niż 7°C. Zaletą letniego ogumienia jest bardzo dobra przyczepność podczas upałów. Należy przy tym wziąć pod uwagę czynniki inne niż temperatura. Pogoda podczas tzw. przedwiośnia jest dość zmienna i kapryśna. Ciepłe dni przeplatają się z tymi chłodniejszymi, dlatego warto poczekać ze zmianą ogumienia na jej ustabilizowanie. Mając te podstawową wiedzę, już dziś możesz zaplanować swoją kolejną wizytę u nas!

Stos opon

Nasze usługi

Jako solidny i sprawdzony, specjalistyczny serwis oferujemy swoim klientom szereg usług, w tym wymianę opon. Stawiamy na profesjonalizm od momentu pierwszego kontaktu poprzez realizację usługi i wydanie pojazdu gotowego do bezpiecznej podróży. U nas wymiana ogumienia nie będzie uciążliwym obowiązkiem, ale sprawnie i precyzyjnie przeprowadzonym działaniem.

Jak to wygląda?

Demontaż opon po otrzymaniu Twojego zlecenia rozpoczynamy od podniesienia Twojego samochodu przy pomocy podnośnika hydraulicznego. Następnie zdejmujemy koła z pojazdu i spuszczamy powietrze z opon. Kolejny krok to zdjęcie opon z felg. Nasi pracownicy oceniają stan zużycia opon zarówno tych zdejmowanych, jak i montowanych. Aby być bezpiecznym na drodze, należy zadbać o jakość bieżnika. Służymy w tym zakresie radą i pomocą. Jeśli przygotowane opony są gotowe do założenia, nasz pracownik precyzyjnie założy je na felgi. Kolejnym etapem realizacji usługi jest wyważenie kół. Wykorzystujemy do tego precyzyjne oprogramowanie komputerowe, które pozwala na dokładne rozłożenie masy, co redukuje moc sił działających na poruszające się podczas jazdy koło. Wyważenie to bardzo ważny etap, gdyż nieprawidłowości w tym względzie powodują wibracje podczas jazdy z większą prędkością, co negatywnie oddziałuje na stan zawieszenia oraz zużycie bieżnika opony. Ostatnim etapem wykonywanego przez nas profesjonalnego montażu jest zamontowanie kół w samochodzie za pomocą klucza dynamometrycznego. Profesjonalne urządzenia warsztatowe, którymi się posługujemy oraz doświadczenie pracowników daje gwarancję dobrze wykonanej usługi. Dbamy także o odpowiednie założenie opon z bieżnikiem kierunkowym, w przypadku których niezbędne jest zachowanie odpowiedniego kierunku montażu. Zdjęte opony letnie/zimowe pakujemy w specjalne worki i wkładamy do samochodu. Na wykonanie całej usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach w punkcie oczekiwania, gdzie można napić się smacznej kawy, poczytać tematyczną prasę lub posłuchać muzyki.

Wymiana ogumienia, pozornie prosta, wymaga profesjonalnego podejścia i precyzji na każdym etapie realizacji. W naszym specjalistycznym serwisie przestrzegamy najwyższych standardów pracy, co sprawia, że możesz nam zaufać i powierzyć swój samochód. Możesz mieć pewność, że profesjonalnie zajmiemy całym Twoim autem. We Wrocławiu zlokalizowane się nasze dwa warsztaty – przy ul. Karkonoskiej 39 oraz Swojczyckiej 76. Możesz zatem wybrać punkt, do którego jest Ci wygodniej dotrzeć. Wybierając naszą ofertę zyskujesz atrakcyjną cenę realizowanej usługi, wysoką jakość napraw oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do Japan-Tech! Przekonaj się, jak wygląda wymiana opon w profesjonalnym warsztacie.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

2020 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190