fbpx
Serwis samochodowy we Wrocławiu. Postaw na profesjonalizm

Serwis samochodowy we Wrocławiu. Postaw na profesjonalizm

Serwis samochodowy we Wrocławiu powinien być miejscem, w którym dokonasz zarówno bieżących napraw auta, jak i gruntownych remontów. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, szybka i skuteczna diagnostyka, a także indywidualne podejście do każdego klienta to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Przyjedź, zapoznaj się z ofertą i powierz nam swój pojazd, a rezultaty Cię pozytywnie zaskoczą.

Spis treści
Jak znaleźć dobrych specjalistów?
Nowoczesne narzędzia
Wysoki standard obsługi klienta
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Marki i typy samochodów
Nasza oferta

Jak znaleźć dobry serwis samochodowy we Wrocławiu?

Gdzie szukać sprawdzonych serwisów samochodowych we Wrocławiu? Mimo że w dobie powszechnego dostępu do informacji mogłoby się to wydawać proste, jednak o rzetelnych fachowców trudno. Nawet autoryzowane serwisy pojazdów bardzo często nie do końca dobrze podchodzą do informowania o koniecznych naprawach albo też pojawiają się późniejsze problemy z serwisowanymi pojazdami. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze warsztatu.

Nowoczesne narzędzia, przyrządy i podejście do klienta

Czasy, gdy samochód można było naprawić w przydomowym garażu, powoli mijają. Każdy współczesny wóz posiada mnóstwo elektroniki oraz skomplikowanych podzespołów, do których właściwej diagnostyki potrzebne są wyspecjalizowane przyrządy. Podobnie, aby przeprowadzić naprawę, konieczne jest użycie nierzadko wysoce wyspecjalizowanych narzędzi. Kompleksowa obsługa z użyciem odpowiednich narzędzi to podstawa działania dobrych serwisów.

Wysoki standard obsługi klienta

Nie bez znaczenia jest również komunikacja z klientem na najwyższym poziomie. Zwróć uwagę, czy warsztat, który chcesz wybrać posiada pracowników, z którymi bez problemu ustalisz terminy, omówisz szczegóły napraw. Wygodna poczekalnia, smaczna kawa w oczekiwaniu na usługę to obecnie dobrze przyjęte praktyki w punktach dbających wieloaspektowo o klienta. Elektroniczny dostęp do informacji o serwisowanych usterkach to także wygodne udogodnienie.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

W serwisach samochodowych powinno się dbać nie tylko o klienta, ale również o pracowników. Choć praca przy samochodach bywa brudna, nie oznacza to, że miejsce jej wykonywania ma być takie samo. Jeżeli w warsztacie panuje porządek, serwisanci noszą odzież roboczą, a wsiadając do pojazdu dbają o to, aby go nie zabrudzić, wiesz, że podstawowe zasady są przestrzegane.

Marki i typy samochodów

Usługi świadczone przez serwis powinny być kierowane do konkretnych odbiorców. My specjalizujemy się w samochodach japońskich, mamy również w ofercie usługi dla VAN-ów czy małych samochodów dostawczych. Oczywiście wiele prac i napraw możemy wykonać w praktycznie każdym typie pojazdu w ramach dostępności części i narzędzi, jednak ważne, aby warsztat, który wybierzesz do stałej współpracy miał doświadczenie w naprawie samochodów takich jak Twój.

Prasa i kawa w serwisie Japan Tech

Wszechstronną ofertę napraw dla Twojego samochodu znajdziesz we wrocławskich serwisach Japan-Tech

Zakres usług wykonywanych w naszych serwisach samochodowych Japan-Tech we Wrocławiu jest bardzo kompleksowy. Oprócz szerokiej diagnostyki i napraw możemy też wykonywać weryfikację pojazdów na sprzedaż. Również naprawy pojazdów po stłuczce, z uszkodzoną blacharką bądź wymagające napraw lakierniczych pozostają w zakresie możliwości naszych specjalistów.

Wymiana materiałów i płynów eksploatacyjnych

Standardowe usługi, jakie wykonywane są w naszych serwisach na co dzień, to wymiana płynów eksploatacyjnych, oleju czy filtrów. Nawet jeżeli nie masz pewności, jakie produkty będą dobre dla Twojego auta, nasi specjaliści dobiorą odpowiedni typ produktów, który możesz zakupić u nas w dogodnej cenie, a my je wymienimy. Podobnie serwis klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego czy obsługa układu nie będą dla nas żadną tajemnicą. Gwarantujemy sprawny i w pełni profesjonalny przebieg prac.

Naprawy bieżące w samochodzie

Wszystkie naprawy, jakie na bieżąco musisz wykonać w swoim samochodzie, w pewny i bezpieczny sposób możesz zlecić u nas. Stan polskich nawierzchni, jak i warunki pogodowe nie są przychylne dla pojazdów poruszających się po drogach. By móc bezpiecznie jeździć, warto działać od razu, gdy tylko pojawią się jakieś nieprawidłowości. Bez względu na to, czy konieczne naprawy dotyczą układu hamulcowego, kierowniczego czy zawieszenia, wykonamy wszystkie niezbędne prace i wymienimy zepsute elementy. Zamówimy właściwe części od sprawdzonych, rzetelnych dostawców. Wymiana sprzęgła, amortyzatorów czy rozrządu? Umów się w naszym warsztacie na dogodny termin!

Diagnostyka komputerowa i geometria 3D

Nasze serwisy dysponują profesjonalnym sprzętem diagnostycznym najlepszych światowych marek. Weryfikacja usterek w samochodzie, sprawdzenie pracy elektroniki i podzespołów od niej zależnych, a także testy silników są niezawodnym sposobem na w pełni sprawny pojazd. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam również na badanie i ustawianie zbieżności zawieszenia w trzech wymiarach, co gwarantuje bezpieczną jazdę bez niespodzianek.

Główne naprawy aut

Wykonujemy nie tylko drobne naprawy i wymiany zużywających się elementów w autach. Kompleksowa obsługa to także zaawansowane remonty silników, zawieszenia oraz innych elementów pojazdu. Wykwalifikowane i doświadczone zespoły mechaników dokonają koniecznych napraw, a w razie sugerowanej zmiany zakresu prac skontaktujemy się z Tobą, by uzgodnić szczegóły. Nie musisz się martwić, że serwisowanie Twojego samochodu Cię zaskoczy.

Jesteśmy profesjonalistami!

W naszych serwisach stawiamy na wysokiej jakości obsługę wykonywaną przez profesjonalistów. Dbamy nie tylko o samochody swoich klientów, ale również w pełni profesjonalną obsługę okołoserwisową. W systemie elektronicznym zostaną zapisane wszystkie wykonane naprawy tak, byś miał dostęp do historii serwisowej. W razie potrzeby przypomnimy o wymianach eksploatacyjnych. Rozsądna cena za najwyższą jakość usług pomaga nam zdobyć całą rzeszę zadowolonych klientów, którzy wracają i polecają nas znajomym.

Precyzja i pełen profesjonalizm

Wiele napraw i działań wymaga szczególnej precyzji. Niewielki błąd może wpłynąć na szybsze zużycie podzespołów czy nawet prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Stawiamy na precyzyjną pracę, dlatego też wykonywane przez nas naprawy objęte są gwarancją, a jakiekolwiek zmiany w zakresie usługi na bieżąco konsultowane. Z nami masz pewność, że zlecone naprawy zostaną wykonane dokładnie i solidnie.

Twój sprawdzony serwis samochodowy w mieście Wrocław wcale nie musi być daleko czy poza miastem. Nasza firma posiada dwa warsztaty w dogodnych lokalizacjach, umożliwiających dotarcie na miejsce bez większych przeszkód. Fachową pomoc i doradztwo znajdziesz w każdym z nich. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę!

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

2020 japantech.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190